אספקת נפט

 
 

זקוקים לאספקת נפט לבית העסק שלכם? הקמין שבביתכם מתייבש מהעדר דלק? חברת דלק אס. אי. אר. אנרגיה כבר בדרך אליכם. לאספקה מהירה וזמינה באזור ירושלים חייגו 1800-299-444

 
אצלנו תמצאו את כל היתרונות תחת קורת גג אחת:
• צי משאיות גדול שמאפשר שירות מהיר
• צוות נהגים מקצועיים המגיעים לכל מקום בזמן ומעניקים שירות מקצועי
• אספקת נפט איכותי
• ניסיון של למעלה מ- 40 שנה

 
 
 
אספקת נפט
 
 
 
 

אספקת נפט ללקוחות פרטיים

 
כיום אנו רואים יותר ויותר אנשים הבוחרים לחמם את ביתם באמצעות מכשירים הפועלים על נפט, ואנו דואגים לכך שלא ירגישו במחסור בחומר זה. אנו מעמידים מערך שירות איכותי לללקוחות פרטיים בצורה כזו המאפשרת להם לא לדאוג לאספקת הנפט. מערך השירות של חברת דלק אס. אי. אר. אנרגיה מצליח להתמודד עם הזמנות מהיום להיום, ולכן אין שום סיבה לדאוג לנושא זה מראש. השירות היעיל מאפשר ללקוחותינו הפרטיים לנצל ביעילות רבה יותר את המכשירים הביתיים השונים. גם אתם מוזמנים להצטרף להצלחה.
 

אספקת נפט ללקוחות עסקיים

 
אנו יודעים עד כמה חשוב לך, בעל העסק, לקבל את אספקת הנפט שלך בזמן. עמידה קפדנית בלוחות הזמנים משפיעה ישירות על מתן השירות ללקוח, ולכן אנו עושים את כל הדרוש בכדי להגיע אלייך במועד הדרוש. מערך השירות המפותח והמנוסה משומן היטב, ולכן אנו מצליחים לעמוד בציפיותיהם של בעלי עסקים רבים מזה למעלה מ- 40 שנה. אם עוד לא הצטרפת לקהל לקוחותינו המרוצים, אתה מוזמן לעשות זאת וליהנות משירות ברמה אחרת.
לחברת דלק אס. אי. אר. אנרגיה ניסיון של 40 שנה בתחום אספקת נפט ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה גאה להעניק את שירותיה לקהל לקוחות גדול באזור ירושלים, ושמחה להזמין מצטרפים חדשים לשירות מהיר ויעיל של דלק - אס. אי. אר. אנרגיה.

מעוניינים בנפט להסקה לפרטים לחץ כאן