אספקת סולר

 
זקוקים לאספקת סולר מיידית, ולא יודעים למי לפנות?
נגמר הסולר בקמין בדיוק כשהתחיל הגשם בחוץ?

צלצלו 02-5716001 או 1-800-299-444, ומשאית סולר מקבוצת אס.אי.אר אנרגיה כבר בדרך אליכם!
 

מי צריך אספקת סולר?

 
אספקת סולר חשובה לכל כך הרבה עסקים ומפעלים אך לעתים השימוש בה רלוונטי גם למגזר הפרטי. אמנם השימוש של המגזר הפרטי אינו נפוץ ורחב כמו במגזרים אחרים אך סולר יכול לשמש גם להסקה וגם להפעלה של מכונות שונות כך שלמעשה האספקה חשובה במיוחד. אספקת הסולר יכולה להיות פשוטה ומהירה כאשר אנו ב-אס. אי. אר אנרגיה בע"מ יכולים לספק את הסולר לכל מקום ולכל סוג עסק. אספקת הסולר חשובה גם למגזר העסקי והתעשייתי לאותם צרכים, כאשר לעתים הוא משמש להסקה ולחימום ולעתים הוא משמש להנעה של פסי ייצור, כלי רכב תפעוליים כמו מלגזות וכולה.
 

למה להשתמש דווקא בסולר?

 
השימוש בסולר פופולרי מאוד כיוון שמדובר בדלק הכי טוב שיש לשימוש נרחב. הוא הרבה יותר יעיל מבנזין והוא גם מזהם הרבה פחות שני הפרמטרים הללו חשובים מאוד בבחירת הדלק והם מכריעים את השיקול לגבי הסולר לא רק בתעשייה ובעסקים לצרכים שונים, אלא גם לכלי רכב גדולים כמו למשל אוטובוסים או משאיות גדולות. השימוש בסולר חשוב מאוד גם כי יותר נעים לעבוד איתו כך שאם משתמשים באספקת להסקה הכל הופך הוא הרבה פחות מסריח, מלכלך וגם בטיחותי. הסולר נדלק לאט יותר מבנזין וכך רמת הבטיחות שלו הרבה יותר גבוהה.
 
אספקת סולר סדירה מיועדת ללקוחות שעברו להשתמש במערכות חימום מתקדמות ויעילות.

בעזרת הסולר ניתן להשתמש בקמין ובמערכות הסקה מרכזיות לצורך פיזור החום ברחבי הבית, חיסכון באנרגיה, ושמירה על טמפרטורות נוחות. בנוסף, בעזרת הסולר ניתן להמשיך ולחמם את הבית גם כאשר מתרחשת הפסקת חשמל.

ניתן לבדוק את האיכות של חברה אשר מציעה שירותי אספקת סולר על פי מספר פרמטרים:
 
 
  • עמידה בלוח הזמנים – סולר צריך להגיע עד בית הלקוח במהירות, ובכפוף להתחייבות אשר ניתנת מראש. רק כך ניתן לאפשר את פעילות הקמין או מערכת ההסקה באופן רצוף, וללא הפסקות גם בחודשים קרים במיוחד.

  • בטיחות – לא כל כלי רכב רשאי להוביל דלקים וסולר. חברת אס.אי.אר אנרגיה מחזיקה ברישיון ייחודי ומסמיכה נהגים לאספקת סולר באיזורים שונים בארץ.

  • מחיר – סולר הוא חומר גלם חסכוני המאפשר ללקוח הוצאות נמוכות על חימום הבית או העסק. עם החברה שלנו תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת על סולר, ולנצל את היתרונות שלו בהקדם.
 
 
 
אס אי אר אנרגיה
 
 
 
 
 

אספקת סולר ללקוחות

 
אלפי לקוחות במגזר העסקי והפרטי נהנים כיום מסולר, דלק ואמצעי חימום שאינם חשמליים.
הסולר הוא דלק אמין במיוחד והוא גם שומר על המערכת לאורך זמן רב יותר כי הוא פחות מאמץ את המנועים. כך אספקת סולר יכולה להועיל בכל כך הרבה פרמטרים לכל לקוח עד שברור כי הוא יהיה הבחירה הכי טובה עבורו. כמו כן אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מספקים עבודה אמינה ומקצועית לכל הלקוחות שלנו כאשר כל לקוח סומך עלינו בעיניים עצומות. אנו עובדים בצורה מסודרת ותמיד עם קבלות מדויקות, מסבירים ללקוח כל מה שהוא צריך לדעת ותמיד זמינים לכל בעיה בטלפון. זה מה שהופך את השירות שלנו לשירות הכי טוב שיש ואתכם ללקוחות הכי מרוצים שיש!

נציגי החברה שלנו מחזיקים בניסיון של מעל 40 שנה בתחום הסולר והדלקים, ומזמינים גם אתכם להצטרף להצלחה. איתנו תוכלו לקבל סולר לאורך כל שעות היממה, מלבד שבתות וחגים, ליהנות משירות מכל הלב, ולקבל ייעוץ לגבי אמצעי חימום נוספים.
 
 
 
אספקת סולר
 
 
 
 
הגיע הזמן לעבור לחימום בעזרת סולר, ולהבטיח אספקה שוטפת וסדירה:
צרו קשר עם נציגנו במספר 02-5716001 או 1-800-299-444, ולא תצטרכו להמתין זמן רב.

אז אם גם אתם זקוקים לסולר צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
למידע נוסף בנושא סולר להסקה בירושלים לחצו על הקישור.