אספקת סולר לבתים פרטיים

 
בשנים האחרונות אנחנו עדים למגמה מעניינת, ויש אף שיאמרו מבורכת, בעולם ההסקה הביתית בישראל. המגמה באה לידי ביטוי במעבר של צרכנים רבים ממערכות הסקה חשמליות למערכות הסקה הפועלות באמצעות סולר. כאשר בוחנים את היתרונות הרבים העומדים לזכות מערכות ההסקה המופעלות בסולר על פני השימוש בחשמל, נראה כי אין זה פלא שמדובר בפתרון הקוסם לכל כך הרבה ישראלים בימינו.


בין יתר היתרונות העומדים לזכות מערכות ההסקה המבוססות על סולר, יש להבין כי מדובר בפתרון חסכוני מאוד מבחינת הוצאות ועלויות, אך בנוסף לכך חשוב לציין כי מערכת הסקה המבוססת על שימוש בסולר מאפשרת לחמם את כל חלל הבית באופן אחיד וזאת בניגוד לרוב המוחלט של אמצעי החימום היוצרים אזורי טמפרטורות בלתי אחידים ברחבי הבית. מעבר לכל זה, חשוב כמובן לציין שמדובר בפתרון הסקה היוצר אווירה נוסטלגית, חמימה וכפרית שאין שנייה לה.
 

היתרונות והחסרונות באחזקת סולר בבית

 

למרות כל היתרונות הרבים הגלומים בחימום הבית בעזרת סולר, עדיין ישנם רבים שמוצאים את עצמם מהססים בנוגע למעבר הגורלי כתוצאה משיקולים שונים ומשונים. בין היתר יש להזכיר את שני השיקולים המרכזיים: סוגיית האחסון וסוגיית השינוע, כשלמעשה מדובר בשני שיקולים הקשורים זה בזה ומשפיעים זה על זה.

הכוונה היא לכך שעם כל הרצון הטוב, לא תמיד ניתן לפנות חלל אחסון באזור מסוים בבית לטובת אחסון הסולר. בנוסף לכך, ישנם דיירים רבים שפשוט לא יודעים כיצד ניתן לקבל שירות אספקת סולר איכותי מחברה שניתן לסמוך עליה. החדשות הטובות הן שכיום ניתן להרוג שתי ציפורים במכה אחת, פשוט על ידי פנייה לחברה המספקת שירותי אספקת סולר למגזר הפרטי.

באופן זה לא צריך להקדיש מקום או חלל אחסון גדול מדי לטובת אחסון הסולר, שכן כל אימת שהמאגר הצנוע קרוב להסתיים, כל שיש לעשות הוא ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות ולהצטייד חיש מהר בכמות הסולר הדרושה. כמו כן, ניתן לבחור בתוכנית של מועדי אספקה קבועים בהתאם לצריכה ובכך למנוע מראש מצב של סיום המלאי.


 

אספקת סולר לבתים פרטיים זו עבודה למומחים

 

לקבלת פרטים נוספים בנושא אספקת סולר, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "דלק אס.אי.אר אנרגיה". חברת "דלק אס.אי.אר אנרגיה" פועלת כעסק משפחתי ותיק מאוד, ללא מתחרים בתחומו. העסק נוסד על ידי אבי המשפחה ומעמיד לשירות הלקוחות ניסיון של יותר מארבעה עשורים בשינוע דלקים. בנוסף למגזר הפרטי, מספקת החברה שירות גם ללקוחות עסקיים וכן ללקוחות מוסדיים בכל אזור ירושלים והסביבה.

לקבלת שירות ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ בנושא, באפשרותכם להתקשר לטלפון 1-800-299-444 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי השירות של החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר בשעות הפעילות.


 
אז אם גם אתם זקוקים לסולר צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
למידע נוסף בנושא אספקת סולר לחצו על הקישור.
 
אספקת סולר