אספקת סולר לגנרטורים

 
אל תתנו לאנרגיה לעצור אתכם

כולנו צריכים אנרגיה כדי לפעול והמפעלים הגדולים צריכים אותם יותר מכול. אם נגיע יום אחד לתחנתה דלק ונגלה שאין דלק ייחרב עלינו עולמנו אך תחשבו מה קורה למפעל שלם שנזקק כרגע לאנרגיה בדמות סולר או נפט ופשוט לא מקבל אותה בגלל רשלנות של הספק. אספקת סולר היא כמו אספקת חמצן עבור המפעלים ואחד השימושים החשובים ביותר של כל מפעל בסולר שהוא צורך היא לגנרטורים. הגנרטורים אמורים לתפעל את כל המפעל במקרי חירום ובלעדיהם המפעל יכול למצוא את עצמו חסר פעולה וחסר אונים.

 

אספקת סולר לגנרטורים בדרך הכי בטוחה

 
כשמקבלים סולר מחברת אספקה אסור לקחת סיכונים. לא מדובר על מוצר שיכול לפשל בצורה כלשהי ובמקרה והסולר לא יהיה איכותי ואף מהול או לא עומד בתקנים, הסכנות יכולות להיות גדולות לא רק לגנרטור עצמו אלא לכל המפעל וכל הסביבה. חשוב לבחור באספקת סולר אמינה ורק חברה מנוסה שעובדת זמן רב בשוק יכולה לספק לכם את מבוקשכם. ספק סולר אמין ואיכותי ינפיק קבלות ויציין בפניכם את הכמויות עד דיוק של ליטר בודד וייתן לכם את התחושה שאתם מקבלים אספקה ממקצוענים ולא מחובבנים.

 

אספקה בכל שעה שנוחה ללקוח

 
 
פעמים רבות המפעל נתקל במצב בו הוא חייב סולר באופן מיידי. אין אפשרות לחכות זמן מיותר ותוך כמה שעות בהפסקות חשמל גדולות יש צורך בעוד אספקה כיוון שהגנרטורים פועלים שעות נוספות בלי שהמפעל היה ערוך לכך. המטרה של חברת אספקת הסולר היא לא לספק את הסולר רק כשנוח לה ולא להגיד למפעל מה צריך או לא צריך לעשות אלא לכפר על טעויות שהמפעל ביצע או אירועים בלתי מתוכננים ולכפר על כך. זו הסיבה שאספקת סולר שמגיעה גם בהתראות קצרות עדיפה בהרבה על ספקים שעובדים לפי שעות קבועות בלבד.

 
 
 
אספת סולר לגנרטורים
 
 
 
 

אספקת שמגיעה בפריסה ארצית ובכלי רכב מתאימים

 
חברה שמספקת סולר במשאיות גדולות ומותאמות יודעת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. אי אפשר להתפשר ולקחת סיכונים בטיחותיים כשמדובר על סולר וגם הנהגים צריכים להיות מנוסים. כמו כן חברה שפועלת בפריסה ארצית תהיה עדיפה כיוון שזה מראה על חברה מנוסה שיש לה קהל לקוחות רחבה ושיכולה להגיע לכל מקום ובכל שעה.
 

אספקת סולר, נפט וגז לכל מקום ובכל שעה

 
אנחנו ב-אס.אי.אר אנרגיה בע"מ כבר למעלה מארבעים שנים מספקים את כל הדלקים למגוון רחב של לקוחות. סולר, נפט וגז עם רישיונות מתאימים וכל הסטנדרטים הגבוהים ביותר גורמים לכל הלקוחות להמשיך לבחור בנו פעם אחר פעם. מעגל הלקוחות שמהווה את מעגל ההצלחה שלנו וההוכחה שאיכות ללא פשרות מטיבה לא רק עם הלקוחות אלא גם עם העסק כולו גדל משבוע לשבוע ועוד אנשים מבצעים את הבחירה הטובה ביותר עבורם. אספקת הדלקים שלנו ניתנת ללא פשרות לכל מקום ובכל שעה וגם בהתראות קצרות ביותר תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מה שאתם צריכים עם צי משאיות רחב מאוד ונהגים שעובדים אצלנו באופן קבוע ולא באופן מזדמן.