אספקת סולר לתחבורה

הסולר שמניע את התעשייה

בלי סולר קשה מאוד לראות איך התעשיות הגדולות ביותר היו מצליחות להסתדר. הבנזין הוא אחד הדלקים המזהמים ביותר, הוא דליק מאוד ועושה ריח רע והסולר הוא זה שמספק את כל כלי הרכב הכבדים שאנו רואים במהלך היום החל מאוטובוסים ועד משאיות וטרקטורים. בלי אספקת סולר שמתאימה לפעילות העסק, העסק יכול למצוא את עצמו בבעיות גדולות ואפילו בקיפאון לחלוטין. הסולר אחראי לפעולות רבות בכל המגזרים החל מהמגזר הפרטי למטרות הסקה ועד מפעלים כדי לשנע את כלי הרכב ופסי ייצור שלמים. אספקת סולר לתחבורה חייבת להינתן מספק אמין שמספק סולר בפריסה ארצית לפי כל התקנים הכי מחמירים של משרד התחבורה.

מי צריך אספקת סולר לתחבורה?

כל כך הרבה עסקים זקוקים לסולר לתחבורה כך שהרשימה ארוכה למדי. האוטובוסים שלוקחים אותנו לכל מקום והמשאיות שמובילות את כל הסחורות שאנו רואים בכבישים בין עירוניים ומהירים, טרקטורים ודחפורים שמשתתפים בבנייה והרשימה עוד ארוכה מכדי שנוכל להמשיך לספור. כל כלי הרכב האלו זקוקים לסולר איכותי כיון שהסולר מזהם הרבה פחות מבנזין ומייצר ריח הרבה פחות חזק וכך כולם יכולים ליהנות כולל הסביבה שנפגעת הרבה פחות.

מה חשוב לדעת לגבי סולר לתחבורה?

 
אספקת סולר לתחבורה חייבת להיות לפי התקנים. רק ספק מנוסה ובעל רישיונות שיש לו לקוחות רבים מכל המגזרים יכול להיות ספק בטוח ואמין. אי אפשר לקחת סיכונים כשמדובר על כלי רכב כבדים שמשנעים סחורות שיכולות להיות חומרים מסוכנים וכמובן גם נוסעים כאשר הסולר שמניע את המנוע יכול להיות מהול או שלא עומד בתקנים. הסולר לתחבורה חייב להימדד בכמויות מדויקות כשהספק מעביר אות ואל הלקוח וספק אמין לא ינסה לרמות או לעגל כל חשבונית שתקבלו.
 
אספת סולר לתחבורה
 

אספקה בכל הזמנים שנוחים ללקוח

הסולר לתחבורה כל כך חשוב עד שלפעמים יש מקרי חירום בהם הסולר חייב להגיע במהירות בלי התראה מוקדמת מראש. במצבים כאלו נמדדים ספקים איכותיים שאספקת סולר לתחבורה היא עניין שגרתי אצלם ויש להם צי שלם של משאיות בטוחות שיכולות להגיע ללקוח בכל עת. כך כולם מרוויחים כאשר הלקוחות יכולים להיות בטוחים שתמיד יש להם על מי לסמוך.

לקבל את הדלקים בצורה הנוחה ביותר

אספקת דלקים למפעלים ולעסקים היא לא עניין שאפשר להתפשר עליו. מדובר על אוויר לנשימה עבור אותם עסקים שחייבים את הדלק כדי ליצור את האנרגיה שיוצרת להם עבודה ופרנסה. חברות רבות יכולות למצוא את עצמם עם ספקים לא איכותיים ולא מקצועיים שיעשו להם צרות צרורות אך לא איתנו ב-אס.אי.אר אנרגיה בע"מ. אס.אי.אר אנרגיה בע"מ מתעסקת בתחום הדלקים ומספקת דלקים לחברות רבות כבר ארבעים שנים והניסיון מדבר בעד עצמו. אצלנו אין עיגול פינות ואין פשרות וכל לקוח מקבל את הדלק שמגיע לו מתי שרק ירצה ואיפה שירצה בלי בעיות. צי רחב של משאיות עם נהגים קבועים יגיעו לכל מקום כדי שאתם תוכלו להמשיך בעבודה באופן שגרתי גם במצבי חירום בהם הגנרטורים פועלים יותר ממה שצפוי וצריכים דלק באופן מיידי.