הסקות מרכזיות

 
 
הגיע הזמן לעבור להסקה מרכזית
 
 
הסקות מרכזיות יכולות לשנות את אופן הצריכה שלכם לטובה ולהעמיד בפניכם סטנדרטים חדשים טובים הרבה יותר. חימום הבית על ידי מנגנונים חשמליים זה כבר פאסה ואם עדיין חשבון החשמל שלכם ממשיך להיות מנופח, הגיע הזמן לשנות את המציאות. הסקות מרכזיות יכולות לחסוך לכם כסף רב שמתבזבז בלי סיבה ולחמם את המים ואת הבית כולו בצורה הרבה יותר פשוטה. הסקה מרכזית יכולה להיות של כל הבניין או רק עבור הדירה שלכם ואחרי התקנה מקצועית ומנוסה התשואה שלכם תתחיל להיות מורגשת בצורה בולטת במיוחד.


 
 

מהי הסקה מרכזית ומהם עקרונות הפעולה?

 
 
  • הסקה מרכזית מבוססת על חימום מים שמגיעים לכל קצוות הבית. ההסקה המרכזית יכולה לחמם את המים שאתם מתקלחים איתם ואת האוויר וכך תפתרו שתי בעיות עם פתרון אחד פשוט וחסכוני. המערכת עצמה מחממת את המים באמצעות סולר, גז או נפט. החימום מתבצע בצורה הרבה יותר יעילה וכמות מים גדולה שמתחממת במהירות תזרום ברחבי הצינורות שיותקנו בבית שלכם איפה שרק תרצו.

  • הצינורות יכולים לעבור מתחת לרצפה ולחמם את הרצפה בחימום תת רצפתי מפנק במיוחד ויכולות גם להגיע לרדיאטורים שיחממו את הבית בצורה אחידה בלי צניחות טמפרטורה. צניחת הטמפרטורה פוגעת מאוד באיכות החימום ולכן הסקות מרכזיות מספקות גם חימום יותר איכותי ולא רק יותר משתלם. אין תחושת יובש מעצבנת שתגרום לכם לכבות את החימום ולפתוח חלון ויש אחידות מושלמת בכל חללי החדר, גם החדרים הגדולים ביותר.

  • החימום מתבצע באמצעות סולר או נפט ולכן אינו קשור לחשמל. כך לא רק שגם חשבון החשמל שלכם יהיה הרבה יותר נמוך, לא תהיו תלויים בכלל בחיבור הבית בחשמל. כולנו ראינו מה קרה בסופה הגדולה במזרח התיכון שהשביתה בתים רבים שנותרו ללא חימום כיוון שקווי החשמל קרסו, עם הסקה מרכזית תהיו בטוחים שהחימום בבית לא ייפגע אך פעם.
 
 

אספקה מהירה בהתראות קצרות

 
 
אם אתם מודאגים מכך שתישארו ללא סולר או נפט לחימום ביתי אין לכם מקום לדאגה. הסקות מרכזיות הופכות להיות נפוצות יותר ויותר ואף פעם לא יקרה מצב שתישארו בלי חומרי בעירה. צוות שפועל בפריסה ארצית ובכל השעות יגיע עד ביתכם וימלא לכם את האספקה גם בהתראות הקצרות ביותר.

 
 
 
הסקות מרכזיות
 
 
 
 

40 שנים של ניסיון לא מותירים מקום למתחרים

 
אס.אי.אר היא עסק משפחתי ותיק מאוד שנותן לכם לטעום מהן 40 שנים של ניסיון. עשרות מהמגזר העסקי, הפרטי והתעשייתי לא טועים ובוחרים בנו שוב ושוב בכל פעם שהם צריכים סולר, נפט או גז זמין. הזמינות אצלנו תמיד תהיה נר לרגלינו וזו הסיבה מדוע השירות שתקבלו יהיה הטוב ביותר. אצלנו אין נהגים בעבודות מזדמנות ויש צוות חרוץ ומשקיע בעל מחויבות אישית לכל לקוח ולקוח כדי לספר את כל הדלקים על הצד הטוב ביותר. שינוע דלקים זה אנחנו ואם אתם צריכים כל דבר שקשור לדלק כולל אספקת נפט לחימום ביתי, אספקת סולר לתחבורה או למפעלים או גז להסקה מרכזית, הכתובת היא אנחנו.


הלקוחות שלנו הם חלק מהמשפחה וגם אתם יכולים להצטרף למעגל גדול של הצלחה שלא מפסיק להתרחב. מערך לוגיסטי מיומן ויחס משפחתי לכל לקוח הם אלו שיוצרים את ההבדל ומשאירים את השוקר ללא תחרות כאשר אנחנו תמיד הבחירה הנכונה בעבור כל הלקוחות מהקטן ועד הגדול ביותר. הזמנות מהיום להיום ובהתראות של כמה שעות במקרי חירום יספקו במחירים ללא תחרות התחייבות.
 
 
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
 
 
 
 
 

1-800-299-444