חימום הבית

 
 
 
מחפשים אחר מוצרים מתקדמים לחימום ביתי? לא רוצים לסבול מהפרשי טמפרטורות בין החדרים?

התקדמו לפתרונות של חברת אס.אי אר אנרגיה בע"מ, ותתחילו לחסוך כסף!
 
חימום המבוסס על דלק נחשב לפיתרון היעיל ביותר עבור משפחות בכל רחבי הארץ. בעזרת שירותי הדלק ניתן להפעיל קמינים, תנורים ומערכות הסקה מרכזיות. בנוסף, לחימום ביתי המבוסס על אנרגיית דלק יש יתרונות ייחודיים:
 
 
 
חימום ביתי
 
 
 
 

  • חיסכון בחשמל - בעזרת מוצרי חימום ביתי המבוססים על דלק ניתן לחסוך מאות שקלים בחודש. החיסכון נובע כתוצאה מהפחתת השימוש בחשמל, ומשלב גם שמירה על איכות הסביבה.
  • בטיחות - חימום באמצעות סולר או נפט הוא השיטה הבטוחה ביותר לסביבה בה נמצאים תינוקות, ילדים ובני נוער. אנחנו מיומנים בהקצאת מוצרי חימום ביתי למשפחות, ומזמינים אתכם לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד.
  • איכות החימום - אי אפשר להשוות בין מזגן זולל חשמל או רדיאטור מסוכן לבין היעילות של קמין ומערכות הסקה אחרות. איכות החימום המבוסס על סולר ונפט הופכת את המוצרים הללו למבוקשים באירופה, בארצות הברית ובמדינות הקרות ביותר בעולם. 
 

גם אתם יכולים ליהנות מחימום ביתי

 
חימום עם דלק וסולר אינו מייבש את האוויר, מתפזר באופן אחיד בכל חלקי החלל, ואיכותו לא מושפעת ממידת הקרבה לחום. בעזרת נפט לחימום ביתי, דלק או סולר ניתן לחמם את הבית מבלי לבזבז את הכסף. ישראל נחשבת מדינה יחסית חמה, אך חודשי החורף עשויים לפגוע נואשות באיכות החיים של המשפחה, במידה ולא מתכוננים אליהם בצורה נכונה.
 
חברת אס.אי.אר אנרגיה יכולה לעזור לכם לצמצם את חשבון ההוצאות החודשי. בואו ליהנות מטמפרטורה נעימה לאורך כל השנה, ולשמוע על האלטרנטיבה שמשרתת כיום אלפי לקוחות מרוצים.

צלצלו למספר 1800-299-444, ואנחנו נדאג לכל השאר.