נפט להסקה

 
כשהחורף מתקרב והטמפרטורות צונחות, נשים רבים מתחילים לתור באופן טבעי אחר אמצעי חימום שיסייעו להם לעבור את החורף בשלום. חלקם רוכשים מזגנים, חלקם בוחרים רדיאטורים, חלקם מצטיידים במפזרי חום וחלקם בוחרים באפשרות שלכל שאר האנשים נשמעת, אולי, ארכאית, אבל בפועל מבצעת את העבודה בצורה מצוינת ורוכשים תנורי נפט להסקה. אם אתם נמנים על אותם אנשים שטרם הצטיידו באמצעי חימום או על אלה המעוניינים לשדרג את האמצעים הקיימים, אנו בחברת דלק אס.אי.אר נשמח להסביר מהם היתרונות של השימוש בנפט על פני שימוש בכל אמצעי חימום אחר.

קראו עוד על נפט לחימום ביתי ושירות אספקה עד בית הלקוח.
 
נפט לחימום
נפט להסקה
 
 

יתרונות ברכישת נפט להסקה

  • בגלל איכות החימום – כידוע לכולם המזגנים מייבשים את האוויר, מפזרי החום גורמים לרעש שגורם לחוסר ריכוז ולעצבנות והרדיאטורים לא מחממים את כל הבית ולמעשה – גם את החדר בו הם נמצאים הם מחממים באופן לא אחיד. תנורים הפועלים על נפט , לעומת זאת, אינם מייבשים, אינם מרעישים ומחממים את כל החלל בצורה אחידה.

  • בגלל המחיר – כפי שכולם יודעים, מזגן עולה הרבה כסף וכאמור גם גורם לייבוש האוויר. מפזר חום ורדיאטור אמנם לא עולים כל כך הרבה כסף, אבל הם "זוללים" הרבה מאוד חשמל. מסיבה זו הם גורמים לנו להוצאות גבוהות שבהחלט אפשר לחסוך באמצעות שימוש בתנורים האמורים. גם הרכישה הראשונית של התנור אינה כרוכה בהוצאה גדולה, וגם רכישת נפט להסקה ביתית עולה מעט מאוד כסף יחסית למחיר של החשמל. לכן, אין ספק שגם מבחינת המחיר בהחלט עדיף לעשות שימוש בתנורי נפט

  • בגלל הבטיחות – לא אחת שמענו על אסונות שהתרחשו כתוצאה משימוש במכשירי חימום חשמליים כגון מפזר חום, מזגן, תנור חשמלי וגם סדין חשמלי. מדובר במוצרים שעלולים לגרום לקצר או לשריפה, ולכן מהווים סכנה בטיחותית ליושבי הבית. תנור הפועל באמצעות נפט הוא אחד מאמצעי החימום הבטיחותיים ביותר, דבר המקנה לו יתרון משמעותי בכל מקום, ובעיקר בבתים בהם גדלים ילדים.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.