נפט להסקה

 
 
כשהחורף מתקרב והטמפרטורות צונחות, אנשים רבים מתחילים לתור באופן טבעי אחר אמצעי חימום שיסייעו להם לעבור את החורף בשלום. חלקם רוכשים מזגנים, חלקם בוחרים רדיאטורים, חלקם מצטיידים במפזרי חום וחלקם בוחרים באפשרות שלכל שאר האנשים נשמעת, אולי, ארכאית, אבל בפועל מבצעת את העבודה בצורה מצוינת ורוכשים תנורי נפט להסקה. אם אתם נמנים על אותם אנשים שטרם הצטיידו באמצעי חימום או על אלה המעוניינים לשדרג את האמצעים הקיימים, נפט להסקה הוא אחד הפתרונות הכי טובים שיש לחימום הבית. מערכת הסקה ביתית יכולה לשנות את חיי המשפחה שלכם כאשר פתאום הבית יהפוך להיות מקום נעים בכל רגע נתון בלי לחשוב בכלל על הוצאות החשמל ועל הוצאות גבוהות בכלל
אנו בחברת דלק אס.אי.אר נשמח להסביר מהם היתרונות של השימוש בנפט על פני שימוש בכל אמצעי חימום אחר.


 
 
 
נפט לחימום
 
נפט להסקה
 
 
 
 

אספקת נפט לכל המגזרים

 
אספקת נפט להסקה רלוונטית לכל מגזר ומגזר. אולי נדמה לכם בתור לקוחות פרטיים שאתם היחידים שמשתמשים בנפט לשימוש זה א גם עסקים ומפעלים רבים צורכים אותו בדיוק מאותן סיבות שאתם משתמשים בו. מדובר על חומר יעיל במיוחד להסקה ביתית גם מבחינת נוחות, איכות ועלות. אספקת הנפט למגזר התעשייתי גדולה יותר כאשר בעזרת מערכות הסקה בנפט אפשר לחמם מפעלים שלמים, מחסנים שלמים ועוד. כמובן שגם עסקים רבים משתמשים במערכת זו כאשר יש אפשרות להשתמש בנפט גם לא בתור מערכת הסקה ראשית אלא בתור פטריית חימום או תותח חום במסעדות וכולה.
 
 

יתרונות ברכישת נפט להסקה

 
 
  • בגלל איכות החימום – כידוע לכולם המזגנים מייבשים את האוויר, מפזרי החום גורמים לרעש שגורם לחוסר ריכוז ולעצבנות והרדיאטורים לא מחממים את כל הבית ולמעשה – גם את החדר בו הם נמצאים הם מחממים באופן לא אחיד. תנורים הפועלים על נפט , לעומת זאת, אינם מייבשים, אינם מרעישים ומחממים את כל החלל בצורה אחידה.

  • בגלל המחיר – כפי שכולם יודעים, מזגן עולה הרבה כסף וכאמור גם גורם לייבוש האוויר. מפזר חום ורדיאטור אמנם לא עולים כל כך הרבה כסף, אבל הם "זוללים" הרבה מאוד חשמל. מסיבה זו הם גורמים לנו להוצאות גבוהות שבהחלט אפשר לחסוך באמצעות שימוש בתנורים האמורים. גם הרכישה הראשונית של התנור אינה כרוכה בהוצאה גדולה, וגם רכישת נפט להסקה ביתית עולה מעט מאוד כסף יחסית למחיר של החשמל. לכן, אין ספק שגם מבחינת המחיר בהחלט עדיף לעשות שימוש בתנורי נפט

  • בגלל הבטיחות – לא אחת שמענו על אסונות שהתרחשו כתוצאה משימוש במכשירי חימום חשמליים כגון מפזר חום, מזגן, תנור חשמלי וגם סדין חשמלי. מדובר במוצרים שעלולים לגרום לקצר או לשריפה, ולכן מהווים סכנה בטיחותית ליושבי הבית. תנור הפועל באמצעות נפט הוא אחד מאמצעי החימום הבטיחותיים ביותר, דבר המקנה לו יתרון משמעותי בכל מקום, ובעיקר בבתים בהם גדלים ילדים.
 

זמינות מיידית לכל הלקוחות

 
נפט להסקה חייב להיות זמין תמיד לכל לקוח. זה מה שמאפיין אותנו באס. אי. אר אנרגיה בע"מ, אתם אף פעם לא מחכים לנפט שלכם זמן רב. אם אתם צריכים נפט אתם יכולים לקבל אותו תוך כמה שעות כאשר הצוות שלנו יגיע עד למקום שתאמרו לו עם וימלא את כלי הקיבול המתאימים. כל ההעברה נעשית בצורה בטוחה וזמינה בכל רגע נתון, כולל בימי שבת ובשעות מאוחרות. כאשר הנפט נגמר אי אפשר להסתדר בימי החורף הקרים ואנו מבינים זאת היטב, וזה מסביר מדוע השירות שלנו זוכה לשבחים מכל הלקוחות.