נפט להסקה ביתית

 

בעוד שהחברה האנושית ממשיכה לחפש אחר מקורות אנרגיה אמינים וברי קיימא, נפט לחימום זוכה לעתים להתייחסות שלילית. אך למעשה האמת היא שנפט להסקה ביתית הוא כיום נקי יותר, אמין ונגיש כלכלית מאשר בכל זמן אחר ומדובר בהחלט בפתרון יעיל ורלוונטי לחימום הבית. אנחנו בחברת אס.אי.אר אנרגיה מקבוצת סולטן אנרגיה פועלים בשוק הדלקים והאנרגיה כבר יותר מ-40 שנה ומציעים גם כיום אספקת נפט ללקוחות פרטיים ועסקיים, כך שאתם מקבלים מידע מהימן ואמיתי מהשטח.

 

מהו נפט להסקה ביתית?

 
כאשר אנו מדברים על נפט להסקה ביתית אז כמובן שהכוונה אינה לאותו נוזל שחור ודביק שרבים חושבים עליו כשהם שומעים את המילה נפט. נפט לחימום הוא תוצר של תהליך זיקוק הנפט, כאשר מדובר באחד מהשלבים הראשוניים של תהליך הזיקוק. נפט לחימום אינו בנזין או סולר לצורך העניין, מבחינת סוג הזיקוק שהוא עובר, למשל.
 

השימוש בנפט להסקה ביתית בישראל

 

בעבר, הנפט היה אמצעי החימום הנפוץ ביותר בשוק הישראלי. לרבים זכורים מכלי הנפט שעמדו בקיבוצים ומושבים לשימוש החברים בחודשי החורף. בנוסף, באותה תקופה ניתן היה לקנות נפט בחנויות כדי להפעיל תנורי חימום וברוב הבתים בישראל אנשים התחממו בחודשי החורף באמצעות נפט לחימום. כיום רבים מתייחסים לנפט בתור אמצעי חימום ישן ולא רלוונטי, וישנם רבים החושבים כי מדובר במקור אנרגטי מזהם לצרכי חימום בשל פליטת המזהמים בעת שריפתו. לכן מרבית הציבור בישראל עבר להשתמש בסולר לצרכי חימום, בגז ביתי, בעץ במקרים נדירים יותר וכמובן בחשמל בתנורים ומזגנים למיניהם.


למרות זאת, עדיין קיימים כיום אמצעי חימום הפועלים על נפט ואנשים לא מעטים מעדיפים גם כיום את המקור האנרגטי הזה לצרכי חימום הבית בחודשי החורף, בעיקר בשל היתרונות השונים שהוא מציע והיעילות המשופרת של מערכות ההסקה המרכזית בנפט כיום. בשימוש נכון ועם המערכות המקצועיות ביותר, נפט להסקה ביתית הוא פתרון יעיל, בטיחותי ואפילו סביבתי.

 

יתרונותיו של נפט לחימום ביתי לעומת פתרונות אנרגטיים אחרים

 
  • חימום בנפט מספק חום נעים מאוד בכל רחבי הבית, ללא ייבוש האוויר וללא הרוח המטרידה הבוקעת מהמזגנים.
  • הנפט מספק חימום אחיד בכל החללים שבהם מותקנים יישומי קצה להפצת החום – רדיאטורים, צנרת תת רצפתית או תנורים. בניגוד למזגן, למשל, המספק חימום מאוד לא ממוקד.
  • כאשר המערכת יעילה והנפט נשרף בצורה סגורה ומבוקרת, מדובר במקור דלק נקי שאינו פולט מזהמים רבים לאוויר.
  • במערכות חדשות של הסקה מרכזית בנפט התהליך יעיל מאוד אנרגטית, מה שמספק חימום יעיל כלכלית.
  • אספקת נפט כיום היא מתקדמת ויעילה מאוד, מה שמאפשר הפעלה סדירה ואחסון בטוח של נפט להסקה ביתית.
  • מדובר במערכות הסקה בטיחותיות מאוד לשימוש ולהפעלה, כולל בדיקות שנתיות לבטיחות.


הנפט הוא עדיין מקור אנרגטי רלוונטי ויעיל לחימום הבית! פנו אלינו היום להצעת מחיר וקבלת פרטים נוספים לגבי אספקת נפט אמינה – 1800-299-444.