סוגי דלק

 
 
חברת אס. אי. אר אנרגיה בע"מ מקבוצת סולטן אנרגיה מעניקה שירות אקסקלוסיבי של אספקת מגוון סוגי דלק עבור לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים בכל אזור ירושלים והסביבה. החברה פועלת כבר יותר מארבעה עשורים בתחום אספקת הדלקים (לרבות סולר ונפט) ולכן מחזיקה בניסיון רב ובידע מקצועי נרחב בתחום.

בשנים האחרונות יותר ויותר תושבים בירושלים והסביבה בוחרים לחמם את בתיהם באמצעות מערכות המופעלות על ידי נפט או סולר. הסיבות לכך רבות ומגוונות, כשבין היתר מדובר במערכות יעילות מאוד, המסוגלות לחמם את אוויר הבית או הדירה באופן אחיד. כמו כן, אלה הן שיטות הסקה שלא גורמות לייבוש מוחלט של האוויר, בניגוד למזגנים המודרניים.
 
 

סוגי דלק לחימום הבית

 
אם לא די בכך, הרי שהחום הנפלט ממערכות ההסקה הפועלות באמצעות סולר או נפט הוא חום נעים ומיוחד התורם לאווירה הנוסטלגית והביתית. עם זאת, אליה וקוץ בה, שכן בניגוד למערכות ההסקה המופעלות באמצעות חשמל, מערכות ההסקה באמצעות סוגי דלק שונים זקוקות לאספקה קבועה של דלק. החדשות הטובות הן שבאמצעות עבודה מול חברה מקצועית ואמינה העוסקת באספקה ושינוע של סוגי דלקים שונים, ניתן ליהנות מאספקה קבועה ושוטפת של דלק בכל עת.
 
 
 
סוגי דלק
 
 
 
 

אספקה קבועה של דלק – אין יותר נוח מזה

 
היתרון המרכזי של עבודה מול חברה המספקת שירותי אספקה ושינוע של סוגי דלק שונים בא לידי ביטוי בראש ובראשונה במידת הנוחות הגבוהה. כל מי שאי פעם נאלץ לשנע מתקן של דלק, סולר או נפט ברכב הפרטי שלו, יודע כי זהו מטרד שאין כדוגמתו. מכלי הקיבול בדרך כלל כבדים מאוד ולא נוחים לשינוע ומעבר לכך, טיפה אחת של סולר, נפט או דלק, יכולה לחולל שמות בריפוד הרכב. כל זאת מבלי לדבר על הניחוחות שנוטים להישאר בחלל הרכב במשך שבועות ואפילו במשך חודשים. לכן אם רמת הנוחות הגבוהה חשובה לכם – עבודה מול חברה מקצועית ואמינה המספקת סוגי דלקים שונים היא הבחירה הנכונה עבורכם.
 
החיסכון הכספי והאנרגטי הגלום בעבודה מול חברה המספקת סוגי דלק שונים

זהו שירות שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף, זמן וכמובן שגם כמויות רציניות של אנרגיה.במקום להתרוצץ בחיפושים אחרי מכלים או ספקים של סוגי דלק שונים, שלא תמיד עובדים בשעות הנוחות לכם, כל שעליכם לעשות זה רק לעבוד מול חברה אחת באופן קבוע.
באופן כזה תוכלו לקבוע לוח זמנים מסודר לאספקת הדלקים או להתקשר לשירות הלקוחות של החברה ולהזמין דלק עד הבית בהתאם לצורך, כל אימת שהמכל הנוכחי קרב לסיומו.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום מועד לפגישת ייעוץ אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של אס. אי. אר אנרגיה בע"מ
בטלפון 1-800-299-444 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "יצירת קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.