סולר

 

מחפשים אחר דרכים לשפר את החימום הביתי? נמאס לכם לבזבז כסף על מכשירי חשמל רועשים? הגיע הזמן לעבור לפתרונות הסקה מבוססי סולר!


חייגו חינם למספר 1-800-299-444, ואחד מנציגי חברת אס.אי.אר אנרגיה בע"מ ישמח להעניק לכם שירות.

 
 
 
 
 
 

לאספקת סולר חייגו חינם

 
 
 
 
 
 

1-800-299-444

 
 
 
 

מערכות הסקה מרכזיות פועלות על דלק נוזלי ותוצר של זיקוק נפט. את האספקה של הדלק מבצעות חברות המתמחות בתחום, ואף מחזיקות במשאיות בעלות תווי תקן. בנוסף, על מנת לספק שירותי דלק למגזר הפרטי והעסקי יש צורך בעמידה מדויקת בלוח זמנים. בצורה כזו ניתן לנצל את היתרונות של הדלק הנוזלי, ולהשתמש בו לצרכים רבים, כגון:


  • אמצעי חימום במערכות הסקה ביתיות וקמינים
  • הנעת מנועי דיזל המותקנים בכלי תחבורה כבדים ובמכוניות פרטיות
  • חומר ניקוי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כל מה שצריך לדעת על סולר להסקה ביתית

 
מחיר הסולר נמוך ממחירו של הבנזין, והשילוב שלו במערכות חימום ביתיות נחשב פתרון אידיאלי עבור משפחות. מערכת הסקה אינה מסכנת את בטיחות הדיירים, מצמצמת את עלויות החשמל, ומפזרת את החום בצורה אחידה ברחבי הבית. בעזרת אספקת מוצרי דלק ניתן להבטיח חורף חם גם באיזורים הקרים ביותר בישראל, כגון הרי ירושלים, רמת הגולן ועוד.
 
 
 
שינוע סולר
 
 
 
 
מערכות הסקה מרכזיות הפועלות על ידי מוצרי דלק מציעות חימום ממושך ויעיל גם בלילה, פועלות בצורה נוחה ואינן גורמות רעשים או אוויר יבש. בעלי הבית יכולים לשלוט במערכת בצורה מדויקת, להעלות את החום, להוריד אותו או לכבות אותו לחלוטין. הדרך היחידה להפעיל את מערכת ההסקה המרכזית וליהנות מהיתרונות שלה היא באמצעות שימוש בסולר, ולכן כדאי לפנות אל חברת אס.אי.אר אנרגיה בע"מ.
 
נציגינו ישמחו להעניק לכם שירותי דלק מתקדמים:
צלצלו למספר 1-800-299-444, ונספק לכם סולר למערכות הסקה, קמינים וצרכים נוספים.