סולר להסקה ביתית - כל היתרונות והשימושים

 

למרות שמחירו הראשוני של הסולר אינו זול לעומת מקורות אנרגיה אחרים ולמרות שבשנים האחרונות הוא 'זוכה' – למוניטין מזהם, הסולר הוא עדיין מקור אנרגיה איכותי, יעיל, אמין ואפילו סביבתי לחימום הבית. אם אתם מחפשים פתרון חימום חדש לבית או אם אתם בוחנים את יעילות מערכת הסולר הקיימת שלכם, תנו לנו לעשות לכם סדר בדברים.

 
סולר להסקה ביתית
 

יתרונות הסולר להסקה ביתית לעומת מקורות אנרגיה אחרים

 
סולר מציע יתרונות רבים ומגוונים מאוד בתור פתרון אנרגיה להסקה ביתית, זאת גם בפני עצמו וגם מול מקורות אנרגיה אחרים. אלו הם היתרונות העיקריים של סולר:

  • חום נעים יותר: חימום המופק באמצעות דלק סולר מספק חום נעים יותר ברחבי הבית ובחללים המחוממים, ללא תלות במערכת ההסקה בה משתמשים. בניגוד למזגן אשר מספק (בתהליך פיזיקלי שונה לחלוטין מחימום עם סולר או דלק אחר) חום דרך הכנסת אוויר חם לחלל החדר ואשר מייבש מאוד את האוויר, הסקה באמצעות סולר מייצרת חום נעים ולא יבש. זו תחושת חום אחרת והרבה יותר נעים לשהות בחדר המחומם באמצעות סולר (חום ישיר) לעומת חימום באמצעות מזגן, למשל.

  • בטיחותי: בניגוד למה שניתן אולי לחשוב, הסקת הבית באמצעות סולר היא בטיחותית יותר מאמצעי חימום אחרים דוגמת תנורי נפט, תנורים חשמליים וכיוצא באלו, זאת מכיוון שמדובר במערכות סגורות ומבוקרות אשר נבדקות בטיחותית אחת לשנה ואשר לרוב אין בהן מגע ישיר עם האש או מקור החימום (למעט אולי בקמין סולר). סולר להסקה ביתית הינו בטיחותי הן לאנשים השוהים בחלל המחומם והן להפעלה (סיכון מינימלי לשריפה).

  • חימום סביבתי: נכון, שריפת סולר יוצרת גזים מזהמים, כפי שאנו למדים מנתוני הזיהום הגבוהים יותר של רכבים מונעים בסולר (מנועי דיזל). אבל כאשר מדובר במערכות הסקה בסולר המצב שונה. המערכות היום יעילות הרבה יותר, סגורות ומבוקרות ולכן מספקות חימום סביבתי ולא מאוד מזהם בהשוואה לפתרונות אנרגיה אחרים, כולל פתרונות חשמל.

 

מערכות חימום העושות שימוש בסולר

 
  • תנורי סולר: בדומה לתנורי הנפט הישנים והאהובים, תנורים פשוטים יחסית המספקים חימום יחסית ממוקד ומקומי באמצעות שריפה מבוקרת של סולר על גוף חימום ייעודי.

  • מערכת חימום תת רצפתית המונעת בסולר: מערכת הסקה מרכזית המספקת חום נעים מאוד, אחיד ויעיל. מתחת לרצפה מותקנים צינורות שבהם עוברים מים המחוממים באמצעות תנור סולר ייעודי. הרצפה מתחממת ובעקבותיה גם הבית כולו.
 
מחפשים את הטוב ביותר לאספקת סולר להסקה ביתית? התקשרו אלינו עוד היום – 1-800-299-444.