סולר להסקה מרכזית

 
מערכות החימום הביתי השונות הן מרכיבים חשובים במיוחד בחיי הבית שלנו בימי החורף

בימי החורף הקרים כל אחד ואחד מאתנו צריך לחשוב היטב על איך הוא מחמם את הבית שלו. כיום, כבר ברור כי מערכות של חימום ביתי הן לא נחלתם הבלעדית של תושבי ירושלים, אזור ההרים והצפון . וכי כל אחד ואחד מאתנו חייב לחשוב היטב על איך הוא דואג לכך שהבית או הדירה שלו יחוממו בצורה הטובה ביותר בימי החורף, ויאפשרו חיי בית ומשפחה נעימים ככל הניתן. האפשרויות שניצבות בפנינו כיום הן לא מועטות כלל וכלל – החל ממערכות של חימום באמצעות מזגן או רדיאטור ועד חימום באמצעות הסקה מרכזית ואיכותית. אנחנו כאן בכדי לשטוח בפניכם את יתרונות ההסקה המרכזית ככלל והסולר להסקה מרכזית בפרט.
 
סולר להסקה מרכזית
 

מה המשמעות של סולר עבור חימום הבית האיכותי שלנו?

 
  • סולר כאמצעי הסקה – מערכות של הסקה מרכזית, כידוע לכולנו, הן מערכות המנצלות חומר דלק כזה או אחר (בדרך כלל נפט, סולר או גז) עבור יצירת מנגנון בערה וחימום איכותי, טבעי ואחיד במרחב אותו אנחנו שואפים לחמם – בין אם מדובר בהסקה של הסלון והחלל המרכזי בבית ובין אם בהסקה מרכזית שמגיעה לכל חדר וחדר בבית. סולר להסקה מרכזית נחשב כיום לאחת האפשרויות האיכותיות ביותר עבור הסקת הבית שלנו, בין אם מבחינה סביבתית (שריפתו גורמת לפחות נזק), בין אם מבחינה בטיחותית (סולר נשרף בלחץ ולא בהצתה), ובין אם מבחינה איכותית (הסקה טבעית, נעימה ולחה).

  • הסקה בסולר מול הסקה חשמלית – ההשוואה בין חימום ביתי באמצעות הסקה מרכזית וסולר להסקה לחימום באמצעות רדיאטורים או מזגנים היא השוואה תפלה מעיקרה. חימום חשמלי, במזגן או בגוף חימום חיצוני, הוא חימום יבש, לא בריא, לא נעים, שקשה מאוד לשהות בסביבתו זמן רב גם כאשר קר מסביב. כמו כן, מדובר לרוב בחימום נקודתי ולא אחיד. חימום בסולר, מאידך, יהיה חימום נעים וטבעי הרבה יותר, שמספק אוויר חם ונעים תחושתית ונשימתית בבית כולו, באופן אחיד בהתאם לתכנון מערכת ההסקה המרכזית שלכם. את המערכת הזאת, כמובן, יש לתכנן היטב, וחשוב מאוד להקפיד על אספקה שוטפת של סולר – שעם השירות הנכון, ההפרש בינו לבין מחירי החשמל החודשיים בחימום חשמלי לא יהיה ניכר.
 

כל שנשאר לכם לעשות הוא לפנות אלינו ולהיענות במדויק על צרכי הסולר שלכם

 
אס.אי.אר אנרגיה מספקים ללקוחותינו הרבים את המענה האיכותי ביותר בכל הנוגע לצרכי הדלק להסקה ולצרכים אחרים. אנחנו מפעילים שירות של אספקת סולר להסקה בירושלים, נפט להסקה, ודלק לצרכים שונים – בהתאם לצרכי הלקוחות שלנו ובתיאום מדויק ונוח מולנו. המחירים שלנו הוגנים, השירות שלנו אדיב ואיכותי, והחורף שלכם, בהתאם לכך, חמים ונעים ללא בעיות של אספקת סולר להסקת הבית שלכם.

 

מחפשים את הטוב ביותר לאספקת סולר להסקה מרכזית? התקשרו אלינו עוד היום – 1-800-299-444.