סולר לחימום

 

רוצים לחסוך באנרגיה הדרושה לחימום הבית? נמאס לכם לשלם חשבונות חשמל מופרזים? בואו לנצל את התכונות הייחודיות של סולר לחימום: 


צלצלו עכשיו 444 - 299 – 1800, ונשמח לעמוד לרשותכם!

 
 

סולר הוא חומר גלם אשר מיועד לכל צרכן אנרגיה חכם. בין אם אתם משתמשים בתנור, בקמין או במערכת הסקה בבית או בעסק, הסולר יכול להבטיח לכם טמפרטורות נעימות תוך מינימום הוצאות ופגיעה באיכות הסביבה. כל מערכת הסקה מבוססת סולר זקוקה לדלק איכותי על מנת למצות את הפוטנציאל שלה. במילים אחרות, אל תבזבזו זמן וכסף על חשמל, ובואו להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי אמצעי חימום משתלמים.

 
 
 
סולר לחימום
 
 
 
 
חברת אס.אי.אר אנרגיה מתמחה במתן שירותי דלק לחימום ביתי. מלבד סל המוצרים המושלם שיכול לחמם לכם את החורף, איתנו תוכל לקבל פתרונות יצירתיים, חסכוניים ובטיחותיים כמו: סולר לחימום, סולר להסקה ועוד שלל פתרונות לחימום הבית. לעומת פיזור החום האגרסיבי של מזגנים, רדיאטורים או תנורים חשמליים, בעזרת סולר לחימום תוכלו להפעיל מערכות הסקה שלמות וקמין ביתי זול לפיזור אחיד של חום.
היום כבר לא צריך לקפוא מקור או להתפשר על מקורות חימום זוללי אנרגיה. כל מה שצריך לעשות הוא להכיר את החלופה המשתלמת ביותר לימי החורף הקרים. עברו לסולר לחימום המסופק על ידי חברת אס.אי.אר אנרגיה ותיהנו מיתרונות רבים:

  • חשבון חשמל מופחת
  • חימום רצוף
  • בטיחות לבתי אב עם ילדים קטנים
  • שירות אדיב והוגן
  • אנשי מקצוע מוסמכים וצי כלי רכב להובלת סולר לכל חלק הארץ
 

כולם עוברים לסולר לחימום

 
אז אם אתם זקוקים לדלק או לסולר לחימום הבית וגם חשוב לכם לקבל שירות חם – צרו קשר עם אחד מנציגי החברה שלנו, ותוכלו לקבל סולר לחימום עד פתח הבית.
 
התקשרו עוד היום למספר 444 - 299 – 1800, ותגלו שאפשר לחסוך מאות שקלים בחודש מבלי לוותר על איכות חיים גבוהה!