סולר לחימום ביתי

 
 

אמנם החורף הישראלי אינו קיצוני וקשה כמו החורף במדינות צפוניות יותר, אך בכל זאת קר פה בחורף, ובאזורים מועדים (כמו ירושלים והסביבה) אף עשוי להיות קר מאוד. לכן פתרון אמין, יעיל ונעים לחימום הבית הוא בהחלט צורך מוחשי ואמיתי לקראת ובמהלך החורף הישראלי. חברת אס.אי.אר אנרגיה מקבוצת סולטן אנרגיה מתמחה בהובלת ואספקת דלקים ופתרונות אנרגיה לבתים ועסקים, אז הגעתם למקום הנכון להסבר ממצה אודות סולר לחימום ביתי.

 

השימוש בסולר לחימום הבית – דרכים אפשריות

 

אחד היתרונות המרכזיים הגלומים במערכות הסקת מים מבוססות סולר בא לידי ביטוי בעובדה שהמערכות מאפשרות ליהנות מאספקת מים חמים ללא כל תלות בעומסי השימוש וללא כל תלות בכמות המים הנצרכת. בניגוד, למשל, לשיטת ההסקה הסולארית, ניתן ליהנות ממים חמים בכל שעה שהיא וגם בימים מעוננים במיוחד. בנוסף לכך, המערכת לא מחייבת את הדיירים להפעיל את הדוד החשמלי ולכוון את שעון השבת מראש כדי ליהנות ממים חמים. במילים אחרות, מערכת המבוססת על סולר לחימום המים מאפשרת לדיירים ליהנות מספונטניות מרבית.

 

צלצלו למספר 1800-299-444, ואנחנו נדאג לכל השאר.

 

סולר ואמינות גבוהה

 

סולר הוא למעשה דלק נוזלי ותוצר של תהליך מסוים של זיקוק נפט. אנו מכירים את הסולר בתור הדלק המניע מנועי דיזל שניתן לראות ברכבים חקלאיים, משאיות, כלי עבודה ואף רכבים פרטיים ומסחריים למיניהם. בשל יעילותו האנרגטית ומאפיינים נוספים שלו, סולר משמש גם כאמצעי אנרגיה לפתרונות הסקה שונים. אלו הם השימושים האפשריים והנפוצים של סולר לחימום ביתי:

  • חימום תת רצפתי – שיטה המספקת חום אחיד ונעים מאוד בכל הבית. זוהי מערכת של צינורות מים המונחים מתחת לרצפת הבית, כאשר תנור סולר מיוחד מחמם את המים בצינורות ואלו עוברים בתורם לאורכו ולרוחבו של הבית ומחממים את החלל דרך הרצפה. זהו חימום איטי יותר אך יציב ומאוד נעים.

  • קמין סולר – קמין חימום עם ארובה המופעל על ידי סולר ולא על ידי עצים או מקור דלק אחר. הקמין הוא תנור מתכתי כבד ומרשים, שבתוכו בוערת אש. האש עצמה והמסה התרמית של תנור הברזל יוצרים חום נעים ומשמעותי בחלל.

  • מערכת רדיאטורים דירתית/ביתית – מערכת סולר לחימום ביתי שבה מותקנים ברחבי הבית או הדירה רדיאטורים מיוחדים, כאשר הנוזל בתוך הרדיאטורים מחומם ע"י תנור סולר חיצוני וכך מתקבל חום נעים, לא מייבש ואחיד בכל רחבי הבית.

  • תנור סולר – דומה לקמין הסולר, אך מגיע במבנה שונה של תנור המופעל באמצעות סולר להסקה.

באופן כללי, חימום ביתי באמצעות סולר מספק חום נעים ואחיד, ללא ייבוש האוויר וללא רוח בדומה למזגן. כאשר היישום מבוצע נכון והסולר איכותי, מדובר גם בפתרון שאינו מזהם מאוד. מבחינת גודל הבית שניתן לחמם באמצעות סולר, ניתן לחמם החל מבתים קטנים יחסית בתים גדולים של יותר מ-150 מ"ר עם מערכות חימום סולר תת רצפתיות או דירתיות.
 

מאיפה ואיך מספקים סולר לחימום הבית

 
הסולר הוא תוצר של זיקוק נפט וכאמור, זהו דלק נפוץ ויעיל במיוחד – כולל בטמפרטורות נמוכות בשל סף קפיאה נמוך מאוד. על מנת לתפעל מערכת חימום על סולר בבית וליהנות מהחום הנעים שלה, יש כמובן להצטייד בסולר איכותי. סולר לא קונים בחנות או מובילים לבד, אלא מזמינים אצל אנשי המקצוע של חברת אס.אי.אר אנרגיה ובמהירות שיא אתם מקבלים מיכלית המגיעה אליכם הביתה וממלאת את מיכל הסולר המוצב בבטחה מחוץ לבית ומחובר ישירות למערכת ההסקה שלכם.

מחפשים פיתרון יעיל ונעים לחימום הבית בחורף? זקוקים לספק אמין ומקצועי של סולר לחימום ביתי? התקשרו עוד היום לאס.אי.אר אנרגיה ונשמח לעמוד לרשותכם באופן מלא – 1-800-299-444.