סולר לתחבורה

 
שירות אספקת דלק וסולר, אספקה שוטפת וסדירה:
צרו קשר עם נציגנו במספר 02-5716001 או 1-800-299-444,

אז אם גם אתם זקוקים לסולר לתחבורה צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
למידע בנושא אספקת סולר להסקה לחצו על הקישור.
 
כיום, כאשר מדובר על כלי רכב אשר מונעים בעזרת חומרי דלק, ישנם שני סוגים מרכזיים של החומרים הללו. הסוג הראשון, המוכר יחסית מהשוק של הרכבים הפרטיים הוא הבנזין. רובנו כמובן, שמחזיקים במכוניות פרטיות - מתדלקים בתחנות הדלק עם בנזין. אולם קיים סוג נוסף, והוא הסולר. הסולר כמו הבנזין הוא תוצר של נפט, אבל ההפקה שלו היא לרוב זולה יותר ומחירו בהתאם. יש כיום כמובן שוק של סולר עבור כלי רכב פרטיים, אך לרוב מדובר על כלי רכב מסחריים ו/או ציבוריים. אז את מי זה משמש בעיקר? לאילו כלי רכב זה מיועד? בואו ונכיר ביחד את השימוש:

 
סולר לתחבורה
 

כל מה שחשוב לדעת על סולר לתחבורה

 
  • על אילו כלי רכב מדובר? - קודם כל חשוב להבין אילו כלי רכב בכלל צורכים סולר ולא בנזין. כאמור, סולר לתחבורה יכול לשמש כלי רכב פרטיים עם מנוע דיזל (זה משווק בעיקר כי הסולר זול יותר), אך מדובר לרוב על שווקים אחרים. בין השאר, כל אמצעי התחבורה הציבורית כיום, עובדים על בסיס מנוע דיזל שצורך סולר. זה כולל מוניות פרטיות, מוניות שירות, וכן אוטובוסים ומיניבוסים. כמובן שגם אוטובוסים שחברות הסעות פרטיות משתמשות בהן - הם כלי רכב שצורכים דיזל. גם המשאיות של חברות ההובלה והתובלה - הן כלי תחבורה אשר צורכים דיזל. כמעט כל כלי רכב שאיננו פרטי בעצם - צורך סולר.


  • ואת מי הסולר משמש? - כשמדובר על צריכה של סולר לתחבורה, חשוב מאד להבין כי לא כולם בהכרח ירצו לפנות לחברה שמספקת את הסולר הנ"ל. כך למשל מי שנוסע בכלי תחבורה פרטי עם מנוע דיזל, לרוב יבחר בתחנת דלק. אז את מי אספקת הסולר משמשת? בעיקר את מי שרוצה לחסוך את עצירה בתחנות הדלק. כך למשל, חברות התובלה משתמשות לעתים קרובות בשירות זה. כך מונעים מהנהגים הפסקות בתחנות דלק - הפסקות שיכולות להיות גם ארוכות מיותרות לעתים קרובות. כמו כן, חברות רבות בתחום העסקי - כולל חברות בתחום התיירות, מבינות שאספקת סולר עד מקום העבודה זה הפתרון הנוח ביותר, שחוסך מהן גם את הצורך לתחזק מתקני סולר משל עצמן מצד אחד, אך חוסך עצירות בתחנת הדלק מהצד השני. גם חקלאים אשר עובדים עם כלי תחבורה שצורכים סולר כמו טרקטורים למיניהם - לרוב לא ירצו לצאת עם הטרקטור עד לתחנת הדלק, ולא ירצו תחנת תחנת סולר עצמאית משלהם - והפתרון הוא כמובן להזמין אספקה קבועה של סולר שהם יוכלו למלא במכלים של כלי התחבורה החקלאים.
 

אספקת סולר לתחבורה

 

חשוב מאד לציין כי הביקוש עבור סולר לתחבורה רק הולך ועולה בשנים האחרונות. יש כיום אף מעבר של כלי רכב פרטיים למנועי הדיזל שנחשבים לחסכוניים הרבה יותר ממנועי הבנזין, ואולי לא רחוק היום שבו גם השווקים הפרטיים ידרשו את אספקת הסולר, מעבר לתחנות הדלק.

 
 
 

מי משתמש בסולר לתחבורה?

 
 
 
כל כך הרבה עסקים זקוקים לסולר לתחבורה כך שהרשימה ארוכה למדי. האוטובוסים שלוקחים אותנו לכל מקום והמשאיות שמובילות את כל הסחורות שאנו רואים בכבישים בין עירוניים ומהירים, טרקטורים ודחפורים שמשתתפים בבנייה והרשימה עוד ארוכה מכדי שנוכל להמשיך לספור. כל כלי הרכב האלו זקוקים לסולר איכותי כיון שהסולר מזהם הרבה פחות מבנזין ומייצר ריח הרבה פחות חזק וכך כולם יכולים ליהנות כולל הסביבה שנפגעת הרבה פחות.
 
 
 

מה חשוב לדעת לגבי סולר לתחבורה?

 
 
 
 
אספקת סולר לתחבורה חייבת להיות לפי התקנים. רק ספק מנוסה ובעל רישיונות שיש לו לקוחות רבים מכל המגזרים יכול להיות ספק בטוח ואמין. אי אפשר לקחת סיכונים כשמדובר על כלי רכב כבדים שמשנעים סחורות שיכולות להיות חומרים מסוכנים וכמובן גם נוסעים כאשר הסולר שמניע את המנוע יכול להיות מהול או שלא עומד בתקנים. הסולר לתחבורה חייב להימדד בכמויות מדויקות כשהספק מעביר אות ואל הלקוח וספק אמין לא ינסה לרמות או לעגל כל חשבונית שתקבלו.
 
 
 
אספת סולר לתחבורה
 
 
 
 
 
 
 

אספקה בכל הזמנים שנוחים ללקוח

 
 
 
הסולר לתחבורה כל כך חשוב עד שלפעמים יש מקרי חירום בהם הסולר חייב להגיע במהירות בלי התראה מוקדמת מראש. במצבים כאלו נמדדים ספקים איכותיים שאספקת סולר לתחבורה היא עניין שגרתי אצלם ויש להם צי שלם של משאיות בטוחות שיכולות להגיע ללקוח בכל עת. כך כולם מרוויחים כאשר הלקוחות יכולים להיות בטוחים שתמיד יש להם על מי לסמוך.
 
 
 

לקבל את הדלקים בצורה הנוחה ביותר

 
 
 
אספקת דלקים למפעלים ולעסקים היא לא עניין שאפשר להתפשר עליו. מדובר על אוויר לנשימה עבור אותם עסקים שחייבים את הדלק כדי ליצור את האנרגיה שיוצרת להם עבודה ופרנסה. חברות רבות יכולות למצוא את עצמם עם ספקים לא איכותיים ולא מקצועיים שיעשו להם צרות צרורות אך לא איתנו ב-אס.אי.אר אנרגיה בע"מ. אס.אי.אר אנרגיה בע"מ מתעסקת בתחום הדלקים ומספקת דלקים לחברות רבות כבר ארבעים שנים והניסיון מדבר בעד עצמו. אצלנו אין עיגול פינות ואין פשרות וכל לקוח מקבל את הדלק שמגיע לו מתי שרק ירצה ואיפה שירצה בלי בעיות. צי רחב של משאיות עם נהגים קבועים יגיעו לכל מקום כדי שאתם תוכלו להמשיך בעבודה באופן שגרתי גם במצבי חירום בהם הגנרטורים פועלים יותר ממה שצפוי וצריכים דלק באופן מיידי.