סולר לתעשייה

 

אין כיום כמעט שום מבנה תעשייתי, שבו לא נוכל למצוא את הדרישה לסולר. החיבור של סולר לתעשייה הוא כמעט מובן מאליו, אך אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בתחום, הרי שהמאמר הבא הוא עבורכם. נתחיל בלהסביר מהו בכלל הסולר: חומר דלק, אשר מפיקים אותו מהנפט. בהשוואה לחומרי דלק אחרים, תהליך ההפקה של הסולר מהנפט הוא זול יחסית, ולכן גם מחיר הסולר הוא נמוך יותר מהמחיר של חומרי דלק אחרים. מבחינתכם זה כמובן מהווה יתרון משמעותי מאד, במידה ואתם מעוניינים באספקה קבועה של סולר למטרות תעשייתיות, ורבים בתעשייה כבר הבינו שזהו הפתרון המשתלם והחסכוני ביותר.

 
סולר לתעשייה
 

אז מה עוד כדאי לדעת על הסולר לתעשייה?

 
  • למה הוא משמש? - מי שצריך להזמין יכול להשתמש בסולר לשורה ארוכה מאד של מטרות. יש כיום לא מעט מכונות בתעשייה, אשר פועלות על בסיס מנועי דיזל שהם צורכי סולר (היתרון הוא שהמנועים הללו גם יודעים להשתמש בסולר בחסכונות, בהשוואה למנועים אחרים). כך לטובת כל פעולה כמעט שמכונה מפיקה - יש צורך בסולר. מעבר לכך, ישנם כיום גם לא מעט כלי רכב שמשתמשים בהם בתעשייה - בין אם מדובר על מלגזות למיניהן, טרקטורים, משאיות, ועוד. כל כלי הרכב הללו הם עם מנוע דיזל - ולכן יש צורך באספקה קבועה של סולר עבורם. שימוש נוסף יכול להיות בפתרונות חימום תעשייתיים, וכאן הסולר יכול לשמש להסקה ולחימום.

  • באילו מבני תעשייה נמצא את הסולר? - בפשטות: כמעט בכולם. הצורך כיום של סולר לתעשייה איננו עושה אבחנה בין מבני התעשייה השונים. מבנים גדולים וקטנים כאחד מוצאים יתרון רב באספקת סולר, וזה כולל בין השאר בתי חרושת למיניהם, מפעלי אריזה, מחסנים לוגיסטיים, מפעלי מחזור, מעפיל מזון, מפעלי טקסטיל ועוד.

  • כיצד אפשר לקבל את הסולר? - זו שאלה מצוינת שבהחלט מחייבת התייחסות. יש שתי דרכים מרכזיות באספקה קבועה של סולר לתעשייה. דרך אחת היא באספקה שבה מגיע רכב עם מתדלק, ופשוט מספק לכם את הסולר בחביות או מתדלק את המכונות ואת כלי הרכב השונים. מצד אחד זה מחייב כל הזמן לבצע הזמנה, אך מהצד השני לא דורש מכם שום תחזוקה מיוחדת או אנשי מקצוע. אפשרות שניה, היא בהתקנת צובר סולר. צובר סולר הוא כמעין תחנת דלק פרטית עבור המבנה התעשייתי שלכם. היתרון כאן הוא בכך שתמיד יש לכם כמות עצומה של סולר, ואין שום סכנה שמא אתם תתקעו בלעדיו, ואין צורך לבצע הזמנות. עם זאת, השיטה הזו מחייבת אתכם גם לתחזק את הצבור ולהעסיק אנשי מקצוע מתאימים בכך.
 

בכל מצב יש לסולר לתעשייה המון יתרונות

 

לא משנה באיזו שיטה אתם תבחרו, דבר אחד ברור - העבודה עם הסולר מביאה לא מעט יתרונות למבנה שלכם, ובעזרת הסולר, אתם יכולים להפיק לא מעט תוצרים, בהוצאות מינימליות.