שירותי דלק

 
 
מחפשים אחר שירותי דלק אמינים? מעדיפים לעבוד מול עסק משפחתי ותיק, וליהנות ממחירי סולר משתלמים?

חייגו עכשיו למספר 02-5716001 או 1-800-299-444, ותוכלו להתייעץ עם אחד מנציגי אס.אי.אר אנרגיה בע"מ.
 
 
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
 
 
 
 
 

1-800-299-444

 
 
 
 

שירותי דלק מתאימים ללקוחות בשוק הפרטי, העסקי והמוסדי. היתרונות של הסולר הפכו אותו לאמצעי חימום פופולארי, וכיום ניתן לראות עלייה משמעותית בביקוש לקמינים ומערכות הסקה ביתיות. יתרה על כך, סולר איכותי עומד בתווי תקן בינלאומיים, ולכן מבטיח שמירה על איכות הסביבה. 

 

הדור הבא של שירותי דלק

 
 
שירותי דלק מקצועיים תלויים בצי משאיות בזמינות גבוהה, צוותים איכותיים עם נהגים קבועים ולא מזדמנים, ושירות המותאם לצרכי הלקוח. בחברת אס.אי.אר מנצלים ניסיון משפחתי של 40 שנים על מנת להעניק שירותי דלק בכל רחבי איזור ירושלים. מלבד מחירים נוחים המבוססים על בתי הזיקוק, הוצאות השיווק והמע"מ, שירותי הדלק של החברה כוללים:

 • אספקת דלק
 • סולר להסקה ולחימום
 • נפט להסקה ולחימום
 • מוצרי חימום ביתי
 •  
   
   
  אספקת דלק
   
   
   
   
  איתנו לא תצטרכו להסתפק בדלק ירוד, ולפגוע באיכות החיים שלכם. מערך לוגיסטי מיומן, אספקת כל סוגי הדלקים בהזמנות מהיום להיום, ובעיקר מחירים ללא תחרות יספקו לכם את התשתית המושלמת להנאה מיתרונות הסולר והנפט. גם אם אין ברשותכם אמצעי חימום, נציגי החברה ישמחו להעניק לכם ייעוץ בסיסי, ולהתאים פתרון לכל דרישה שתציבו.
  חימום ביתי - קריאה בהרחבה...
   
   
  שירותי דלק
   
   
   

  חברת אס.אי.אר אנרגיה בע"מ משרתת כיום מעגל לקוחות נרחב הגדל בהתמדה. כל לקוח מזדמן המגלה את איכות השירות שלנו הופך ללקוח קבוע, ממליץ לחברים, ולומד כיצד לנצל פתרונות חימום מתקדמים. 

   

  אם גם אתם מחפשים אחר שירותי אספקת דלק, סולר ונפט, הגעתם למקום הנכון: 

  צלצלו עכשיו למספר 02-5716001 או 1-800-299-444, ולא תצטרכו לבזבז זמן וכסף על מקורות אנרגיה יקרים.