תדלוק בחניונים תת קרקעיים

אין ספק שמה שמניע את העולם הוא הכסף אך ניתן להוציא ממנו נגזרות רבות כאשר מקורות האנרגיה הם חלק משמעותי ביותר. בלי הנפט וכל תוצריו היה קשה מאוד לייצר ולהזין את התעשיות הרבות שפועלות כיום ואחרי המהפכה התעשייתית, שלמעשה ממשיכה להביא לעולם תתי מהפכות, התלות במקורות אלו רק הולך וגדל עם השנים. התדלוק צריך להינתן כל רגע ובכל תנאי שטח, באמצע אזור מדברי, בשטח הררי וגם בחניונים תת קרקעיים שלהם מכשול לא פשוט בכלל.

תדלוק גם במקומות הנמוכים ביותר

רובנו מכירים את פעולת התדלוק רק כשהיא מתבצעת לרכב הפרטי שלנו. בתדלוק כזה כמובן שאין שום בעיה שעלולה להיות מכשול וכל מה שצריך לעשות זה לבחור את אחת מתחנות הדלק הקרובות לאזור מגורנו, לבחור בדלק הנכון ולהתחיל את התדלוק. עם זאת, יש מקומות הרבה יותר מסובכים שצריך להגיע אליהם ודוגמה טובה ממתאר עירוני אלו הם החניונים התת קרקעיים. הם חוסכים במקום ויוצרים חנייה חשובה אך מי בכלל משתמש בהם ולמה הם צריכים דלק? יש סיכוי שאפילו מתחת לבניין שלכם מסתתר גנרטור שדורש תדלוק.

מי צריך תדלוק בחניונים תת קרקעיים?

רוב התדלוקים בחניונים התת קרקעיים מתבצעים למטרות הזנת גנרטורים. הגנרטורים שומרים על בניינים רבים ולא רק בתי חולים, מבנים לתעשיית הביטחון ורשויות ממשלתיות אלא לכל בניין משרדים או בניין מגורים שמכבד את עצמו ודואג ואיכות חייהם של הדיירים. דמיינו לכם הפסקת חשמל שמשתקת בניין שלם, ואנו לא מדברים על בניין הבורסה או הקריה בתל אביב אלא על בניין בו יש אנשים שבדיוק שוטפים את הבית ויכולים להחליק, אנשים שהדליקו את הגז כדי לבשל או ילד קטן שטיפס על כיסא ועלול ליפול ולהיחבל בראשו. הגנרטורים חשובים ביותר ומוזנים על ידי תדלוק בחניונים תת קרקעיים כיוון שלרוב שם הם נמצאים.


האם כל חברה מתדלקת בחניונים תת קרקעיים?

למרות שגנרטורים שנזקקים לתדלוק בחניונים אלו הפך להיות עניין שגרתי, ממה כמו שהחניונים התת קרקעיים מהווים את הבסיס של כל בניין מגורים חדש מה שבעבר לא היה בשגרה, לא כל חברה תספק לכם את השירו תהזה. אנחנו ב- אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מספקים את השירות למגוון הלקוחות שלנו אך זה לא שירות מובן מאליו. התדלוק צריך להתבצע במקצועיות ובדייקנות כיוון שהוא עלול לגרום לצרות במידה ויהיו תקלות. דלק שנשפך לכל עבר או הצתה שיכולה לכלוא אנשים בעשן הם רק חלק קטן מהסיבוכים של תדלוק לא מקצועי.

איך מתבצע תדלוק חניונים תת קרקעיים?
תדלוק חניונים שנמצאים מתחת לפני הקרקע אינו פשוט ומחייב כלי רכב מתאימים. בדרך כלל התדלוק מתבצע על ידי מיכליות גדולות אך אל חניון תת קרקעי לא רק שהם לא יוכלו להיכנס, גם במידה והם היו יכולות להיכנס זה היה מסוכן בגלל הזיהום שיכול להיגרם ובגלל הנזק הפיזי לחניון. כל חברה שמספקת שירות כזה מחזיקה רכבים קטנים יותר שהגובה שלהם מספיק לתדלוק בטיחותי וכלי רכב אלו יכולים להגיע לכל מקום בחניון בלי בעיות. צינורות התדלוק בדרך כלל ארוכים ולא מחייבים התקרבות יתרה עד לגנרטור במקרה וזה לא אפשרי.

תדלוק מקצועי ואמין

בעוד ספקי דלקים תוכלו למצוא בכל רחבי הארץ, חברה אמינה שפועלת עם רישיון ובשיא המקצועיות יהיה יותר קשה למצוא. אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ פועלים בירושלים והסביבה עם כל האישורים ומיטב הנהגים הטובים ביותר בשוק שעובדים אצלנו קבוע ולא כעבודה מזדמנת.