תדלוק בכל תנאי שטח

 
התדלוק היא אחת המשימות הכי חשובות ומחסור בדלק יכול לגרום לעבודה שלמה להיעצר. דמיינו לכם מה יקרה למפעל ייצור גדול אם העבודה תופסק לשעה, עשרות מיליוני שקלים יכולים לרדת לטמיון. תדלוק למפעלים ולמוסדות בכל תנאי ובכל מקום ניתן לקבל רק על ידי חברת שינוע דלקים מנוסה ומקצועית. לא כל חברה תספק תדלוק בטיחותי בכל תנאי השטח ולכן חשוב מאוד לבחור בחברה הנכונה כבר בפעם הראשונה ולהרוויח עבודה נאמנה עמה לאורך שנים.

 

תדלוק ללא דיחויים

 
בגלל שתעשיות שלמות צורכות דלק רב, זה לא משנה כמה המיכלים של המכונות והרכבים שפועלים יהיו גדולים, הם יצטרכו לעבור תדלוק בתדירות יחסית גבוהה. אנו רגילים שהתדלוק מתבצע בתחנת דלק וכל מה שאנו צריכים לעשות הוא לגייס כוחות כדי לנסוע אל התחנה הקרובה או פשוט לחכות שנפגוש בתחנה זולה באמצע הדרך. זו לא המציאות של כלי רכב רבים כמו דחפורים, טרקטורים, מלגזות ועוד מכונות רבות שצריכות דלק כדי להמשיך בפעולתן. הן לא יכולות להגיע לתחנת דלק קרובה כי פשוט אין כזו, וגם באופן פרקטי זה מסע יקר הרבה יותר למפעל מאשר שירות עד למקום.

 

תדלוק בכל תנאי שטח

 
ישנם תנאי שטח רבים שבהם התדלוק צריך להתבצע. דמיינו לעצמכם מצב בו במחצבה שכוחת אל באמצע שמורת טבע ללא צירי תנועה רגילים יש צורך לתדלק כלי רכב שנתקע בזה הרגע לא דלק מכל סיבה שהיא. יכול להיות שהוא נתקע כי הוא היה שאנן לגבי נורית האזהרה שנדלקה וסימנה שאי דלק, יכול להיות שהרכב התאמץ יותר מידי ובזבז יותר ממה שהוא חשב ועוד אלף ואחת סיבות. באותו הרגע נדרש תדלוק מיידי שיצליח לא רק להחזיר את העבודה לשגרה אלא לחלץ את הרכב.

 

אלו עוד תנאי שטח יכולים להתקיל את התדלוק?

 
  • כשאנו מדברים על תדלוק בכל תנאי שטח אין הכוונה רק לשטח בעייתי עצמו. מעבר לכך שמפעלים רבים עובדים באמצע שטחים עצומים שכולם אדמת כורכר אחת גדולה או במקומות גבוהים כמו מחצבות בהרים, יש מקומות עירוניים שיכולים להיות מסובכים כמו חניונים תת קרקעיים.

  • תדלוק בחניונים תת קרקעיים לא פחות בעייתי מכל שאר התדלוקים. חשוב לזכור שבחניון יש הגבלת גובה מאוד בעייתית שלא מאפשרת לרכבים גדולים להיכנס ובוודאי לא למכליות תדלוק גדולות. זו הסיבה שאנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מחזיקים גם רכבי תדלוק קטנים שיכולים להגיע עד לגנרטורים שבתוך אותם חניונים נמוכים ולספק את דרישות של כל לקוחותינו.

  • רוחות עזות, גשמים ולעתים אפילו ברד, כל אלו יכולים להתקיל עבודות רבות של קבלני עפר או פועלים שמשתמשים במלגזות ורכבים שונים בשטח. במצבים כאלו, אין מצב שספק הדלק יגיד שהוא לא יכול להגיע כי מעבר לעובדה שהעבודה חייבת להימשך, יש סיכוי טוב שהרכבים ייתקעו שם בלי יכולת תזוזה. תשובות שליליות לא יהיו אחראיות וגם לא עיכובים מיותרים בגלל תנאי מזג אוויר שאליהם החברה אמורה להתכונן. ספק דלקים יגיע לכל מקום בכל תנאי עד לאחרון לקוחותיו וזה ערך עליון עבורנו ב- אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ.
 
לבדוק את עלויות התדלוק
 
תדלוק בכל תנאי שטח לא אמור להיות יקר באופן משמעותי מכל תדלוק אחר שבו משאית התדלוק מגיעות עד אליכם. אמנם מדובר בתעריף יקר יותר אך חברה שמנצלת את הצורך בתדלוק ברגעים כאלו ובוודאי בהתראות קצרות במיוחד כדי לגבות עלות גבוהה באופן משמעותית אינה חברה שמספקת שירות ראוי ללקוחותיה.