תדלוק במות הרמה

 
אולי לא שמעתם על במות הרמה אך לבטח ראיתם אותן לפחות פעם אחת. אם יצא לכם לעבור ליד אתר בנייה או לראות כיצד החשמלאים של חברת חשמל מטפלים בבעיה בעמוד חשמל גבוה, ודאי יצא לכם להיחשף לבמה קטנה שמצליחה להגיע לגובה רב ולשרת את העובדים גם בגבהים לא מבוטלים. במות הרמה נמצאות כמעט בכל תעשייה לשינוע עובדים וסחורות והן מצליחות להרים משקל כבד בזכות הכוח הרב שההנעה שלהם מספקת.

 

איפה ניתן למצוא במות הרמה?

 
את במות ההרמה ניתן למצוא כמעט בכל תעשייה. ממפעלי ענק לעסקים קטנים, מחברות אחזקה ועד חברת החשמל, במות הרמה מצליחות לספק עבודה בטוחה גם בגבהים גבוהים כאשר אין ספק שמדובר באמצעי ההרמה הבטיחותי והיציב ביותר. בתעשייה ישנם לא מעט אמצעי הרמה וביניהם מלגזות שיכולות לשנע סחורה וכמובן כננות הרמה שיכולות לפעול בדיוק רב גם באופן חשמלי, אך במות הרמה מספקות עבודה נוחה יותר שיכולה לשאת גם עובדים ומכאן היתרון המשמעותי שלה. תדלוק במות הרמה חיוני ביותר לצורך העבודה שלהן ולמרות שיש במות חשמליות, במות שמונעות בדלק חזקות הרבה יותר.

 

כל כמה זמן צריך לתדלק במות הרמה?

 
שאלה זו צריכה להיענות ביחס לכל מפעל ועסק שמשתמש בהם. יש במות הרמה שפועלות באופן יום יומי ומאומץ כמעט ללא הפסקה ולכן יצטרכו תדלוק לעתים קרובות יותר, לעתים באופן יום יומי, לעומת במות אחרות שמשומשות רק כאשר יש בהן צורך שעולה אחת לתקופה. חברת חשמל למשל מבצעת עבודות רבות עם במות ההרמה שיכולות להתנייד על רכב מה שלמעשה גורם לבזבוז אנרגיה גדול, של הבמה ושל הרכב מאותה ההנעה. לעומת זאת, יש מפעלים שמחזיקים במת הרמה רק לצרכי טיפול בבעיות ולא לצרכי הרמת משאות כיוון שלעבודה זו יש מלגזות, כננות הרמה ומנופים ולכן תדלוק במות הרמה נדיר יותר.

 

עבודה אמינה תועיל לשני הצדדים

 
גם אנחנו כחברת שינוע דלקים מנוסה וגם אתם כבעלי מפעלים או עסקים צריכים להכיר זה את זה כדי לפתח את קשרי האמינות לצורך אספקת הדלק. מדובר על אספקה יקרה מאוד שבשנה אחת יכולה להגיע לעשרות מיליוני שקלים מה שגורם לאמינות להיות אצלנו ערך עליון ונר לרגלינו. עבודה מסודרת ומקצועית ללא פשרות זו הדרך שלנו כבר מעל 40 שנים.

 
לבדוק את עלויות התדלוק
 
תדלוק בכל תנאי שטח לא אמור להיות יקר באופן משמעותי מכל תדלוק אחר שבו משאית התדלוק מגיעות עד אליכם. אמנם מדובר בתעריף יקר יותר אך חברה שמנצלת את הצורך בתדלוק ברגעים כאלו ובוודאי בהתראות קצרות במיוחד כדי לגבות עלות גבוהה באופן משמעותית אינה חברה שמספקת שירות ראוי ללקוחותיה.