תדלוק בשטח

את פעולת התדלוק אנו מבצעים כל יום אך בתעשייה זה סיפור אחר לחלוטין. בעוד אנו צריכים להגיע עד לתחנת הדלק ולבחור את הדלק הנכון, תדלוק של רכבים ומכונות שונים בעסקים ובמפעלים רבים הופך להיות בעייתי יותר כאשר אין אפשרות לעצור את העבודה ולנסוע עד לתחנת דלק שכלל לא נמצאת באזור, ודאי כאשר רכב אחד נתקע באמצע השטח. תדלוק בשטח הוא משימה למקצוענים ואנו ב-אס. אי. אר אנרגיה בע"מ עומדים לשירותכם בכל עת.

הצורך באנרגיה לא נגמר לעולם

כולנו זקוקים לאנרגיה כל הזמן וכך כל דבר שפועל. שואב האבק שאנו מפעילים צריך חשמל, הרכב שלנו צריך דלק וגם אנחנו צריכים את החמצן לייצור האנרגיה שמניע את הגוף. בדיוק כשם כשאנו זקוקים לאנרגיה הזו גם הרכבים התפעוליים, משאיות, מלגזות, פסי ייצור, מקדחות וכל כלי שפועל בתעשיות השונות זקוק לדלקים שונים כדי לפעול, בעיקר סולר אך גם נפט ובנזין למטרות הסקה והנעה. הצורך הזה לא ייגמר ותמיד נמצא מקור אנרגיה מספק אך כל עוד זהו דלק נוזלי יש צורך לנקוט במספר פעולות בטיחות ולעמוד במספר תנאים כדי לתדלק בשטח.

כיצד מתבצע תדלוק בשטח?

תדלוק בשטח מתבצע באמצעות כלי הובלה ייעודיים. לא כל רכב יכול להוביל אלפי ליטרים של דלק, רק תחשבו מה יקרה אם הרכב הזה יעבור תאונה שעלולה להתלקח לממדים אדירים ותסכן מאות בני אדם באזור. התדלוק חייב להתבצע תוך שמירה על ערכי מקצועיות ובטיחות וניסיון שלא עומד בספק וכמובן ברמה הבירוקרטית, אישור מתאים מהרשויות הממשלתיות. התדלוק מתבצע בדרך כלל על ידי משאיות גדולות שלהן מיכלים עצומים שיכולים להגיע לכל מקום אך במידה והשטח מסובך ולא עביר יש רכבים קטנים יותר ומערכת צינורות שיגיעו לכל רכב.

מתי יש צורך לבצע תדלוק בשטח?

התדלוק בשטח מתבצע באופן שוטף ורציף בכל אזורי הארץ ואנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ משנעים דלקים בכל אזור ירושלים והסביבה. ברוב הפעמים מדובר על תדלוק שגרתי כאשר אותן מכונות ורכבים צריכים את האנרגיה כדי לפעול מבלי לצאת משטח העבודה, שלעתים יכול להיות רחוק מאוד מצירי נסיעה מקובלים. התדלוק יכול להתבצע במחצבות, באתרי בנייה ובכל מקום שמצריך רכב שיגיע במיוחד וחסכוני יותר מצד הלקוח, גם מבחינת עלויות וגם מבחינת נוחות כאשר גם זמן רב נחסך.

תדלוק במקרה חירום
תדלוק בשטח לא תמיד מגיע באופן שגרתי ונקבע מראש אלא מגיע מכורח המציאות. כלים רבים יכולים להיתקע באמצע שום מקום ללא יכולת תזוזה כאשר יש סיבות מגוונות שיכולות לגרום לכך: תקלה במנוע שגרמה לניצול אנרגיה מוגבר, שאננות מצד הנהג או מפעיל המכונה, לוח זמנים לא מדויק לצורך תדלוק או בעיה שגרמה לנזילה. כל אלו מחייבות מהרכבים שמתדלקים להגיע באופן מיידי ולבצע תדלוק שטח מהיר אך מקצועי. ברגעים כאלו נמדד ספק איכותי ומקצועי, הוא יוכל לפעול גם בהתראות קצרות לטובת הלקוחות שלו וזה בדיוק השירות שתקבלו מאיתנו ב- אס. אי .אר. אנרגיה בע"מ.

למה חשוב לשים לב בתדלוק בשטח?

כשמתדלקים בשטח חשוב להתאים את סוג הרכב למשימה. לא כל רכב יכול לספק תדלוק בטיחותי ובעיקר במתאר כה בעייתי בו אין את כל הכלים לתדלוק שאנו מכירים, יחד עם כוח אדם מועט מצד ספק הדלק שמגיע עם הרכב המתאים, יש צורך לשים לב שלא מתבצעות טעויות שיגרמו לאסון. התדלוק צריך להיעשות במקצועיות וכמובן לספק חשבונית לפי הכמות שסופקה.