תדלוק לגנרטורים ומנופים

 
המרדף אחרי האנרגיה לא תיגמר לעולם וגם בעתיד הרחוק כאשר מקורות האנרגיה ייגמרו, או לבטח יהיו מצומצמים בהרבה, ככל הנראה האנושות תמצא דרך להסתדר. עד אז, הבנזין, הסולר וכעל שאר תוצרי זיקוק הנפט משמשים לאנרגיה חשובה ביותר לתדלוק רכבים, משאיות, תדלוק לגנרטורים ומנופים ועוד. הדלק הוא מקור העבודה ובלעדיו לא היינו יכולים לבצע דבר, מהתעשיות הגדולות ועד הקטנות ביותר.


 

חשיבות תדלוק הגנרטורים

 
את הגנרטורים כולנו מכירים ולרובנו לא יצא להשתמש בהם אלא רק לראות אותם בשימוש או להבין איך הם פועלים. הגנרטור יכול להיות שימושי לא רק לתעשיות אלא גם לעסקים ואפילו לבנייני משרדים ובנייני מגורים בעת הפסקות חשמל. הגנרטור הוא כלי שימושי שיכול להיות חשוב מאוד בעיקר ברגע שאי אפשר להסתדר בלי חשמל ולו לרגע אחד כמו למשל פסי ייצור גדולים, בתי חולים ועסקים שהפסקות חשמל יכולים לגרום בהם לבעיות בטיחות קשות שיסכנו חיים. חשיבות תדלוק הגנרטורים חשובה מאוד וגם הם צריכים את האנרגיה שלהם בדמות דלק בכמות הולמת.

 

כמה דלק צורך מנוף?

 
אם אי פעם ראיתם מנוף בפעולה ודאי תהיתם כמה דלק הוא צורך. מדובר במתקן אדיר ממדים שגם הקטנים שבהם יכולים להבהיל אותנו מהעוצמה האדירה שלהם. המנוף יכול להרים משאות כה עבדים לגבהים מרשימים ורק נותר לדמיין לאן יגיעו בעתיד. לאור הפעולה הקשה שהוא מבצע יש צורך בדלק רב וזו שתדלוק המנוף היא פעולה שמתבצעת לא מעט פעמים במהלך עבודה באתרי בנייה למרות המיכל העצום שמניע אותו. תדלוק לגנרטורים ומנופים חשוב מאוד כדי לשמור על עבודה תקינה ורציפה וכל טעות בהם יכולה לעלות ביוקר.

 

כיצד מתבצע תדלוק לגנרטורים ומנופים?

 
  • פעולת התדלוק מתבצעת באופן שגרתי כחלק מהעבודה הרציפה ואנו באס.אי.אר אנרגיה בע"מ דואגים להגיע עד אליכם כשעולה הצורך. המנוף לא יכול להגיע אלינו אבל אנחנו יכולים להגיע עד אליכם מתי שרק תאמרו לנו. גם גנרטורים וגם מנופים כמו רכבים תפעוליים ואינספור מתקנים ומכונות מתודלקים על ידינו יום יום ובכל הנושא הזה אין לכם מה לדאוג.

  • בגלל שמדובר במתקנים זללני אנרגיה כמו גנרטורים ומנופים יש צורך גם בכלי תדלוק גדול. אי אפשר להגיע עם ג'ריקנים ולמלא מיכל של מנוף שלם בפעולה שתיארך לא מעט זמן והרבה סרבול בלוגיסטיקה. ברשותנו משאיות גדולות ומתאימות לפעולת התדלוק עם מנגנוני הבטיחות המתקדמים ביותר כדי למנוע תאונות. כל דלק שתצטרכו יסופק עד למקום שבו תימצאו תוך זמן קצר אפילו בהתראות קצרות.

  • כשיש צורך לבצע תדלוק לגנרטורים ומנופים אי אפשר לדחות את המאורע. כשעולה צורך בדלק באופן מיידי, כל דחייה יכולה לדחות את העבודה שלכך יהיו השלכות חמורות ביותר בהמשך. כדי למנוע מצבים כאלו אנו כאן בשבילכם כדי לספק לכם שירות יוצא מן הכלל שלא תקבלו באף מקום אחר כשהכוננים שלנו זמינים 24 שעות ביממה לכל אזור ירושלים והסביבה.
 
למה צריך לשים לב בעת תדלוק גנרטורים ומנופים?
 
כשמתדלקים פריטים חשובים כל כך חשוב לדאוג למספר פרמטרים שיכולים לסבך אפילו תדלוק שגרתי. למרות תדלוק עם אותו לקוח קבוע אנו תמיד דואגים לשים לב שזהו הדלק הנכון וכמובן מבקרים את הפעולות של עצמנו כדי לוודא שוב ושוב שמה שמבוקש הוא זה שמתקבל. חשוב לשים לב לכמויות שמתודלקות כדי לספק שירות אמין וישר לכל הלקוחות שעובדים עמנו בפעם הראשונה או בפעם המאה.