תדלוק להסעות

הדלק הוא אחד הדברים החשובים ביותר שיש ולמעשה בלעדיו המציאות שלנו הייתה נראית שונה לגמרי. בעוד בעבורנו הדלק משמש בהגעה לעבודה או למקומות בילוי, יש חברות מסוימות שבלי הדלק העבודה שלהם לא תתאפשר לחלוטין. התלות הזו בדלק יכולה להלחיץ כל חברה, מחברות תובלה ועד חברות הסעות, מהמפעלים הכי גדולים ועד לעסקים שברשותם מספר רכבים תפעוליים, אך עם עבודה משותפת עם ספק דלק אמין אין שום סיבה שתדאגו.

תדלוק להסעות ולחברות הובלות

התדלוק מתבצע באופן שוטף ושגרתי למפעלים רבים אך גם לעסקים קטנים. בעוד סולר ונפט חשובים לכל תעשייה כדי להפעיל צי מלגזות שפועלות במפעל, באתרי בנייה או במחסן מסוים, טרקטורים, דחפורים ופסי ייצור שלמים, יש חברות במגזר העסקי שפועלות בהיקפים גדולים מאוד ולא יסתדרו בלי דלק אפילו לא ביום עבודה אחד. תדלוק להסעות ולחברות הובלות הוא כמו אוויר לנשימה בעבורן ומספיק שיהיה יום אחד שיהיה חסר דלק והפגיעה שלהם בעיני הלקוחות שלהם תהיה גדולה מאוד.

מדוע תדלוק להסעות כל כך חשוב?

חברות הסעות פועלות באופן רצוף בכל יום ויום. חגים, שבתות וימי חול, אין בכל להבדל וצי הרכבים של החברה פעיל באופן מלא. ככל שהיקף העבודה עולה, עולה גם הצורך בתדלוק מהיר ויעיל. אם החברה לא תספק דלק לרכב מסוים או פשוט יושבת. אם הרכב הזה לא יכול לנסוע ואין רכב אחר שיכול להחליף אותו, מדובר במכה קשה וכואבת עבור החברה. זה אומר שקבוצת תיירים מסוימת תיתקע בלי הסעה, תלמידי כיתה בבית ספר מסוים לא יגיעו עם כל שאר הכיתות ליום כיף, משפחה שתכננה להגיע לנתב"ג תצטרך למצוא חלופה ברגע האחרון ולמעשה אחרי שהלקוחות האלו יעברו לחברה אחרת הם כבר לא יחזרו.

מה חשוב לשים לב בתדלוק להסעות?

  • בגלל שמדובר בתדלוק שמתבצע על בסיסי שבועי ולעתים אפילו יומי, יש צורך לבחור מראש בחברה שעובדת עם כל האישורים והרישיונות שדרושים בחוק. ללא אישורים כאלו לא תדעו לעולם שמדובר בחברה שמספקת לכם דלקים איכותיים שעומדים בכל התקנים, הן של בטיחות והן של זיהום הסביבה. אם אתם לא רוצים להיות שותפים לפשע זו אחריותכם המלאה לבדוק זאת.

  • בגלל הכמות המסחררת של דלקים שחברות הסעות צורכות, יש צורך בחברה שמציעה שירות אטרקטיבי ומשתלם. יש חברות רבות בשוק אך מחירים כמו שלנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ יהיה לכם קשה למצוא. אנו מציעים את המחירים הכי משתלמים בהתחייבות ואם זה לא מספיק, השירות שלנו ללא ספק לא עומד בתחרות עם אף אחת מהחברות האחרות כשאנו נתייצב לתדלוק בכל רגע ובכל תנאי שטח.

  • חשוב לבדוק מה הזמינות של החברה שאמורה לתדלק את כלי הרכב. אנו ב- אס. אי. אר אנרגיה בע"מ נעמיד את מיכליות התדלוק שלנו בכל עת ובכל מקום אך זוהי לא ברירת המחדל של ספקי אנרגיה. חברת הסעות יכולה להיקלע למצב בו התדלוק חייב להתבצע בזה הרגע ולכן אין מקום לעיכובים או תירוצים מצד הספק וכמובן לא סחיטה של עלות נוספת בגללה מצב.
אמינות ויושר מעל הכול
תדלוק להסעות, בין אם מתבצע באופן שגרתי או במקרה חירום מיידי, יכול להיות מקום לטעויות מכוונות ברישומים. רוב ההוצאות של חברות ההסעות הן על דלקים ולכן חשוב לבחור בספק אמין כמונו ב-אס. אי .אר. אנרגיה בע"מ. אנו מנפיקים חשבוניות על כל תדלוק באשר הוא ואתם יכולים להיות בבקרה מלאה על מה שאתם מקבלים.

למה חשוב לשים לב בתדלוק בשטח?

כשמתדלקים בשטח חשוב להתאים את סוג הרכב למשימה. לא כל רכב יכול לספק תדלוק בטיחותי ובעיקר במתאר כה בעייתי בו אין את כל הכלים לתדלוק שאנו מכירים, יחד עם כוח אדם מועט מצד ספק הדלק שמגיע עם הרכב המתאים, יש צורך לשים לב שלא מתבצעות טעויות שיגרמו לאסון. התדלוק צריך להיעשות במקצועיות וכמובן לספק חשבונית לפי הכמות שסופקה.