תדלוק לחברות תובלה

 
כלי רכב רבים נוסעים בדרכים ואם תיסעו בכבישים המהירים תראו לא מעט משאיות. אותן משאיות מגוונות ורבות מובילות אינספור חומרי דישון, חומרי בנייה, סחורות ומוצרים ממקום למקום כחלק ממערך הובלות רחב מאוד שמחבר צד אחד של המדינה לצד השני, בין מפעלים למפיצים וכמובן גם ללקוחות השונים. תדלוק לחברות תובלה הוא עניין משמעותי ביותר כיוון שבלי הדלק, כל העבודה שלהם לא תוכל להתבצע וכבר קרו מקרים בהם היה צורך בתדלוק חירום.

 

כשהדלק הוא מקור הפרנסה

 
כולנו מבינים עד כמה הדלק חשוב לחיים שלנו אך למעה אם תיתקעו בלי דלק בבוקר כשאתם ממהרים לעבודה תגלו מהר מאוד שלמרות הלחצים מצד הבוס, העולם לא יקרוס. החברה תמשיך לפעול כרגיל, אמנם הכיסא שלכם או המשרד יהיו ריקים אך בסך הכול גם אם תגיעו באיחור או לא תגיעו בכלל, לא יקרה דבר. לעומת זאת, יש חברות ומפעלים רבים שללא הדלק יכולים להיפגע באופן קשה. חברות בנייה שלא עומדות בזמנים והעבודה נתקעת בגלל חוסר בדלק, חברות תובלה שלא יכולות לעבוד בכלל וכמובן פסי ייצור שצריכים סולר או נפט ליצירת הנעה.

 

תדלוק לחברות תובלה

 
רוב כלי הרכב של חברות תובלה הן משאיות גדולות אך ניתן למצוא גם חברות הובלות שמשנעות ציוד, חומרים וסחורות ברכבים קטנים יותר. רוב הרכבים הללו מונעים על ידי סולר אך בכל מקרה חברה ראויה שמכבדת את עצמה כמונו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ דואגת לשינוע כל הדלקים לכל מקום ובכל שעה. חברות תובלה מחזיקות רכבים שחייבים להיות מתודלקים בזמן כדי לעמוד ביעדים שלהם. חברה שתתעכב או גרוע מכך, תיתקע בדרך, תאבד לקוחות רבים ולא בטוח שהיא תצא מהרושם השלילי הזה מהר.

 

כיצד מתבצע תדלוק לחברות הובלה?

 
כיוון שמדובר ברכבים שכל היום נמצאים בנסיעה יש כמה אפשרויות לתדלוק מהיר ויעיל. אם הרכבים הללו נוסעים באזורים שקרובים לנקודות השירות של ספק הדלק הם יכולים לעצור ולתדלק במהירות אך חברת שינוע דלקים גדולה צריכה לספק את השירות עד למיקום הרכב. אנו – אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מחזיקים בצי רכבים גדול מאוד שיכול להגיע לכל מקום עם כמות דלק שתספיק למספר לא מבוטל של רכבים וכך חברות התובלה הללו יודעות שלא משנה היכן הרכבים שלהם יהיו, התדלוק יתבצע במהירות וביעילות.
 

תדלוק גם בהתראות קצרות

 
לא תמיד חברות תובלה יכולות לצפות מראש מתי יהיה צורך בתדלוק כי מה לעשות, כולנו בני אדם, וגם הנהגים שלהם. לפעמים שאננות יתר מובילה למצב בו התדלוק חייב להתבצע תיכף ומיד בלי נסיעה נוספת ולעתים זוהי תקלה אחרת שיכולה לגרום לצורף מיידי. אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ נגיע עד ללקוח גם בהתראה הכי קצרה כיוון שאנו מבינים עד כמה חשוב עבורו האנרגיה שתיתן לו את האפשרות להמשיך לעבוד. תדלוק לחברות תובלה לא יכול להידחות ובוודאי לא כאשר רכב נתקע בשולי הדרך ואנו תמיד כאן בשבילכם בכל מקרה כזה.

 

תדלוק רב דורש אמינות

 
 
לא פשוט לתדלק בכמויות כל כך גדולות גם מבחינה העלויות וגם מבחינת האמינות. מבחינת העלויות, אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מציעים לכם את התעריפים הכי נוחים שיש בשוק. אם אתם גרים בירושלים והסביבה זכיתם לשירות הכי טוב שיש במחירים אטרקטיביים בלי פשרות על האיכות. אנו עובדים עם כל האישורים והרישיונות הדרושים ונהגים קבועים בלבד ותמיד אמינים בכל תדלוק עד המיליליטר האחרון.