תדלוק למפעלים

 
הדלק הוא מקור האנרגיה של מפעלים ועסקים רבים ממש כשם שאנו חייבים חמצן כדי לבצע את פעולות החיים הפשוטות ביותר. כמויות הדלק שמפעל אחד צורך בשנה מגיעות למספרים אסטרונומיים ולכן יש צורך בחברה אמינה ומקצועית שתספק את הדלק מתי שהמפעל יזדקק לו במחירים אטרקטיביים ובאמינות מלאה.

 

הדלק הוא הגורם המקביל של המפעל

 
  • תדלוק למפעלים מתבצע בכמה שיטות כאשר השיטה הנוחה ביותר היא באמצעות מיכליות תדלוק שמגיעות עד למפעל מתי שהוא צריך. אחרי היכרות עמנו, אנו ב- אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ נדע כבר מתי הלקוחות שלנו צריכים תדלוק ואנו בקשר רציף עמם. המפעל יכול לזמן את הספק לשנע לכיוונו דלקים מתי שהוא צריך ולאן שהוא צריך ולמעשה לא רק לשטח המפעל אלא גם לשטח, דבר שמועיל במיוחד לחברות בנייה ולכלי הרכב שלהן.

  • יש מפעלים שמעוניינים להחזיק את הדלק קרוב אליהם ולמרות ששירות התדלוק מתבצע במהירות וגם בהתראות קצרות, הם מעדיפים לאחסן מיכליות דלק משלהם. כמובן שעם התדלוק בכמויות כה גדולות שממלאות מיכל עצום שיספיק למפעל לטווח הארוך משתלם יותר אך יש הוצאות נוספות שהמפעל יצטרך לספוג כמו אבטחה על הדלק וכמובן אמצעי בטיחות שונים. אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מספקים דלק איך שתרצו על הצד הטוב ביותר.
 

תדלוק למפעלים עם אמינות ללא פשרות

 
אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים לסמוך עלינו ורק כך שני הצדדים ירוויחו מהעבודה. הוצאות המפעל גדולות מאוד ומעבר לכוח האדם הרב שפועל, התדלוק גובה עלויות רבות שיכולות להיות משמעותיות גם בגין טעויות קטנות בכל תדלוק. כל לקוח רוצה לדעת שהוא מקבל בדיוק את מה שמגיע לו בעבור מה ששילם ואנו פועלים בצורה מסודרת כדי שכל אחד יידע שיש לו עסק עם מקצוענים ששמים דגש על היושר והאמינות. אנו מנפיקים חשבוניות מסודרות והלקוח מקבל בדיוק את מה שהזמין כולל לקיחת אחריות כשמתבצעת טעות או עיכוב.

 

מה צריך לתדלק במפעל?

 
  • תדלוק למפעלים כה חיוני עד שיותר נוח להזכיר מה לא צריך לתדלק. למעשה, כל חלק שפועל במפעל חייב להיות מונע על ידי דלק כאשר מעטות מהמכונות הן חשמליות. תפוקת המכונות שמונעות בסולר גדולה יותר והמכונות שנמצאות במפעל ובמחסנים שלו, שכולל בין היתר מלגזות, במות הרמה, כננות הרמה וכמובן פסי ייצור שפועלים בלי הפסקה, כולם חייבים אספקת דלק שישמש אותם לפעולה רציפה ואיכותית.


 

האם ניתן לתדלק גם בהתראות קצרות?

 
הנהגים שלנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ הם נהגים קבועים וישרים. הכוננים שלנו יגיעו אליכם בכל רגע, גם בהתראות הכי קצרות שיש ובכל תנאי. אנו מציעים שירות לכל תושבי ירושלים והסביבה 24 שעות ביממה ואתם יכולים להיות רגועים כשאתם עובדים עמנו.