תדלוק לקבלני עפר

 
מערכת הכבישים בישראל לא נבנתה ביום אחד, כמו גם הערים הישנות והחדשות ביותר בארץ. בנייה הזו ארכה זמן רב וכללה מאות קבלני עבודות עפר שביצעו את העבודה שלהם שהתאפשרה בגלל גורמים רבים. מקצועיות, נחישות ועמידה ביעדים הם חלק מהותי מעבודות אלו אך אי אפשר לשכוח את הלוגיסטיקה שכללה אנרגיה רבה ואספקת דלק בכמויות עצומות.

 

קבלני עבודות עפר וצרכיהם

 
  • קבלני עבודות עפר מבצעים עבודה חשובה מאוד אך אנו לא נחשפים אליהם באתרי הבנייה. הסיבה לכך היא שכשהקבלנים עובדים, המקום עוד לא נראה כמו מבנה או כמו כביש ורק אחרי שהם מסיימים את עבודתם, חברות בנייה בונות את המבנים עצמם מבטון ופלדה. קבלן עבודות עפר הוא זה שמבצע את כל עבודות העפר המקדימות שכוללות קידוחים, שיטוח פני השטח, הקמת היסודות ועוד. ללא קבלנים אלו העבודה לא הייתה אפשרית והעבודה שלהם לא הייתה אפשרית בלי תדלוק רציף ואיכותי.
 

תדלוק לקבלני עפר מהותי להצלחה

 
קבלני עבודות עפר מבצעים עבודה חשובה ומאומצת עם מכונות וכלי רכב רבים שתורמים למאמץ הקבוצתי. כלי הרכב רבים מכדי שנמנה את כולם אך מהמוכרים שבהם ניתן למצוא כלים ענקיים כמו דחפורים, טרקטורים ומכבשים ועד כלים קטנים יותר כמו מלגזות, פטישי אוויר ומקדחות. חלק מהכלים חשמליים אך במתאר של בנייה אין סיבה לא לעבוד עם מנועי דיזל שמספקים עבודה חזקה במיוחד בהיקפים גדולים בהרבה. מנועים אלו דורשים דלק רב שמהווה גורם להצלחה שלהם ולעבודה הרציפה.

 

איך מתבצע תדלוק לקבלני עבודות עפר?

 
  • תדלוק לקבלני עפר מתבצע באופן שגרתי ולעתים אפילו שבועי. חשוב לזכור שלמרות שלטרקטורים ולדחפורים נדרשת הנעה חזקה שצורכת דלק רב, יש להם מכלים עצומים שמספיקים לכמה ימי עבודה. עם זאת, יש כל כך הרבה מכונות שזקוקות לדלק כך שיש סיכוי טוב שחברת שינוע הדלקים תצטרך להגיע שוב ושוב יום אחר יום. זו הסיבה שחשוב לעבוד עם חברה אמינה שתמיד תהיה שם בעבור הקבלן כי אם לא, הוא יהיה בצרות בגלל אי עמידה בזמנים ועבודה שנתקעת לפרקים.

  • לא כל ימי העבודה זוהרים ולעתים גם קבלני עבודות עפר מבצעי טעויות. למרות שקשה לנו להאמין שאפשר להתעלם מנורית האזהרה שנדלקת שמסמנת על כך שחסר דלק, נהג טרקטור או מפעיל מלגזה יכול פשוט להתעלם ממנה כי הוא בעיצומה של קדיחה או העברת חומרי בנייה. זו הסיבה מדוע חשוב לבדוק את הזמינות של אותה חברה שמשנעת דלקים שתגיע תמיד במהירות גם בהתראות קצרות. אנו ב- אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ עומדים לרשות לקוחותיה 24 שעות ביממה עם נהגים מקצועיים עתירי ניסיון.
 

תדלוק מקצועי ללא פשרות

 
תדלוק לקבלני עפר כמו תדלוק למפעלים ולארגונים גדולים לא יכול לסבול טעויות ולו הקטנות ביותר. זהו נושא יקר וחשוב מידי כדי לטעות בו וזו הסיבה מדוע אצלנו ב- אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ עובדים רק נהגים קבועים שנבחרו בקפידה.