תדלוק מכונות חקלאות

אחד הענפיים החשובים ביותר בעולם עוד מאז שחר ההיסטוריה הוא ענף החקלאות. במיוחד לנו הישראלים, הענף הזה מוכר במיוחד הרי ידוע שישראל היא אימפריה בכל סטנדרט. כדי שהעבודות החקלאיות יתבצעו בצורה יעילה וימשיכו את האימפריה שנוצרה כאן, יש צורך באספקת דלק לאותן מכונות שמבצעות עבודה יעילה במיוחד שחוסכת בכוח אדם משמעותי שמוזיל עלויות לכולנו.

אלו מכונות משתתפות בענף החקלאות?

מכונות חקלאיות הן מהמכונות שעוברות הכי הרבה חידושים במהלך השנים. אמנם הטכנולוגיה לא פוסחת גם על תחומים אחרים אך ההבדל בענף החקלאות היא שאנו, האזרחים הפשוטים, לא תמיד מבינים עד כמה המכונות האלו יעילות. כולנו מכירים את הטרקטורים והמלגזות שפועלות בשדות ומבצעות את שלל הפעולות שאנו מכירים עוד מהגן כמו שתילה, השקיה, קציר או איסוף הפירות והירקות אך מעבר לכך יש מגוון רחב של מכונות שמותאמות לכל שדה ולכל משימה באופן מדויק. תדלוק מכונות חקלאיות מאפשר לאותן מכונות לעבוד יום יום בצורה רציפה ואמינה.

כיצד מתבצע תדלוק מכונות חקלאיות?

תדלוק מכונות חקלאיות חייב להתבצע במקום שבו הן פועלות. אי אפשר לצפות מטרקטור שיעצור את עבודתו כי הדלק עומד להיגמר וייסע עד לספק הדלקים כדי לתדלק לעוד כמה ימי עבודה. מעבר לכך שזה בזבוז דלק משמעותי לכל תעשיית החקלאות, מדובר על זמן רב שמתבזבז ויכול להיות מושקע בעבודה שתהיה יעילה לא רק לבעלי השדות אלא גם לנו הצרכנים, כיוון שכל חיסכון בענף הוא חיסכון במחיר הסופי שאנו משלמים כדי ליהנות מעגבנייה או מלפפון.

תדלוק גם בהתראות קצרות

אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מחזיקים צי רכבים שכולל משאיות גדולות ובינוניות כדי שנגיע לכל מקום ולכל לקוח. חשוב לזכור שלא כל הלקוחות מגיעים מעולם החקלאות ובנוסף לתדלוק מכונות חקלאיות, אנו מספקים דלק גם למוסדות, מפעלים, ארגונים, עסקים וכמובן לגנרטורים שנמצאים בחניונים שמצריכים כלים ואמצעים מיוחדים. תעשייתה חקלאות יכולה להיות רגועה כשאנו בשטח ועם צוות מנוסה ומגוון רחב של רכבים, שינוע הדלקים מתבצע בקלות ובמהירות לכל מקום.

תדלוק בכל תנאי שטח

הטרקטור נתקע באמצע השדה? המלגזה לא מצליח להניע? מכונות חקלאיות יכולות להיתקע במקומות יצירתיים למדי מה שלא מהווה אתגר בעבור חברה שפועלת תחום כבר 40 שנים. לא משנה היכן נתקעתם, הרכבים שלנו עם כל הדלק שצריך יגיעו אליכם כדי לתדלק מחדש גם במצבים הכי מסובכים. לא משנה באיזה תנאי, בין אם מדובר על יום גשום ובוצי ובין אם נושבות רוחות חזקות שיכולות להציב את המכונות שלכם בסיכון, אתם יכולים להיות רגועים כי אנו כבר ראינו הכול וזו הסיבה שהניסיון מדבר בעד עצמו.