תדלוק מלגזות

 
את המלגזה כולנו מכירים אך מעטים מאיתנו יכולים להפעיל אותה. מדובר בכלי רכב קטן יחסית אך בעל חשיבות רבה וכוח עצום כך שקשה לדמיין מה היה אפשר לעשות בלעדיה. המלגזה לוקחת חלק בכל תעשייה וחוץ מעבודה במחסנים היא לוקחת חלק גם בפסי ייצור ואפילו בענף החקלאות וענף הבנייה. תדלוק מלגזות חייב להתבצע באופן שגרתי כדי שמחסן או מפעל יצליחו לעבוד וזאת למרות המלגזות החסכוניות שצצו לעולם בשנים האחרונות.


 

חשיבות תדלוק מלגזות לתעשייה

 
מלגזות רבות פועלות בכל מיני תעשיות מתעשיית המזון ועד תעשיות צבאיות. חלק גדול מהמלגזות פועלות בתעשיות שונות למרות שמדובר באותו דגם בדיוק מה שמראה על היכולות המדהימות שלה. למלגזה אפשר לחבר מטאטא והיא תהפוך להיות מכונת ניקיון, אפשר לחבר לה זרועות לסחיבת מוטות וגם לחבר אותה למסוע שתשנע ציוד ממקום למקום. כל אלו לא היו מתאפשרים בלי תדלוק רציף ששומר על היכולות שלה לבצע את כל הפעולות שהיא מבצעת מהרמה ועד סחיבת משאות.

 

איך מרימים 15 טון לגובה של עשרה מטרים?

 
אם לפני 50 שנים הייתם מספרים למישהו מהתעשיינים הבכירים שבעתיד יהיה כלי רכב קטן שיכול להעלות סחורה במשקל 10 או 15 טון למדף במחסן בגובה של 10 מטרים הוא היה צוחק ואומר לכם שזו בדיחה טובה. זו לא בדיחה אלא המציאות וכיום מלגזות מספקות כוח עצום שיכול לשאת משאות למרחקים ארוכים ולהרים אותו בזהירות ובדיוק לכל מקום. הסיבה לכך טמונה במבנה ההנדסי שלה ששומר על מרכז כובד נמוך וכמובן בהנעה החזקה שלה שצורכת לא מעט אנרגיה. מלגזות דיזל שמונעות על ידי דלק חזקות בהרבה ממלגזות חשמליות וזו הסיבה מדוע תדלוק מלגזות הכרחי.

 

איך מתדלקים מלגזה?

 
חשוב לזכור שהמלגזות נמצאות ענפים שונים ולא רק במפעלים. ניתן למצוא מלגזות אתרי בנייה, בשדות וגם בעסקים יחסית קטנים. אי אפשר להגיע עם מלגזה לתחנת דלק כי היא לא יכולה לנסוע בכביש, מה גם שזה יהיה בזבוז זמן עבודה יקר והרבה אנרגיה מיותרת שמתבזבזת מצדה. תדלוק מלגזות מתבצע עד להיכן שהן נמצאות וזו הסיבה מדוע אנו ב-אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ עובדים מסביב לשעון כדי שנהיה מוכנים בכל עת מתי שהלקוחות שלנו יצטרכו אותנו. התדלוק מתבצע באמצעות מיכליות דלק שיגיעו עד למיקומן ובאופן בטיחותי ומקצועי.

 

למה חשוב לשים לב כשמתדלקים מלגזה?

 
  • תדלוק מלגזות הוא לא עסק פשוט והוא נראה כך רק כי אנו מבצעים אותו. אחרי 40 שנות ניסיון העבודה תיראה פשוטה אך חשוב לזכור שעדיין מדובר על שינוע דלקים שיכולים להידלק בכל עת. חשוב לעבוד בזהירות עם כל אמצעי הבטיחות כדי לא להציב אף אחד בסיכון, לא את העובדים שאחראים על התדלוק ובטח לא את העובדים של הלקוח.

  • תדלוק המלגזה חייב להתבצע בהתאם לסוג הדלק ולתקנים לפי החוק. יש תמהילים שונים של דלקים שאסורים בחוק ויש ספקי דלקים תמוהים ולא אמינים שעוד מספקים אותם כדי לחסוך בעלויות בעוד שהפגיעה בסביבה עצומה. אנו ב- אס. אי. אר. אנרגיה בע"מ מספקים את כל סוגי הדלקים לפי חוק ופועלים עם רישיון בתוקף בכל רגע.

  • תדלוק מלגזות מתבצע באופן כה שגרתי עד שהוא הופך להיות הוצאה גדולה למרות השיפורים החסכוניים שעברו מנועי הדיזל בעשור האחרון. אנו עובדים בצורה מסודרת ותמיד מנפיקים קבלות מדויקות ושקיפות מלאה מול הלקוח כמושכל חברה צריכה לספק.